NikkieTutorials stworzyła własną markę kosmetyków! To nie kolorówka!
14.09.2021

NikkieTutorials stworzyła własną markę kosmetyków! To nie kolorówka!

Nikkie de Jager, znana szerszej publiczności jako NikkieTutorials, to jedna z najbardziej popularnych beauty influencerek na całym świecie. Uznaje się ją też za beauty guru. Jej kanał na YouTubie śledzi niemal 14 milionów osób, a większość jej filmów ma milionowe wyświetlenia. Teraz dziewczyna dołącza do grona właścicieli kosmetycznych marek.

Nikkie stworzyła własny brand – Nimya. I pewnie się zdziwicie, bo w asortymencie jej marki nie znajdziecie kolorówki. Influencerka skupiła się za to na kluczowym zagadnieniu urodowym – pielęgnacji. 
 

Jakie kosmetyki stworzyła Nikkie?

W gamie produktów Nimya znajdziecie między innymi krem do twarzy, spray utrwalający, chłodzący sztyft do okolic oczu czy serum rozświetlające. Specyfiki będą dostępne w średniej klasie cenowej – między 90 a 150 zł. 
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/f75b7bb11a1d9650b62c4a8e13f1d2ba.jpeg

Kiedy rusza sprzedaż kosmetyków Nimya?

Premiera produktów jest zapowiedziana na 23. września. Mamy nadzieję, że będą również dostępne w Polsce – o to zapewne zadbają niektóre nasze drogerie. 
 
Wszystkiego o kosmetykach dowiecie się z oficjalnej strony Nimya. Śledźcie też media społecznościowe marki, by wiedzieć więcej. 
 

3 lubi to
1
346
1 komentarzy

Modawpigułce
0

O matko, uwielbiam Nikkie! Zdecydowanie złożę zamówienie!

odpowiedz

Modawpigułce
0

O matko, uwielbiam Nikkie! Zdecydowanie złożę zamówienie!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda