Nowy zwiastun Sex Education 3! Kogo zobaczymy w nadchodzącym sezonie?
21.07.2021

Nowy zwiastun Sex Education 3! Kogo zobaczymy w nadchodzącym sezonie?

Już we wrześniu powróci "Sex Education"! Spotkamy ponownie Otisa, Maeve i resztę przyjaciół, których czekają spore zmiany. Na pokładzie pojawi się także nowa dyrektorka i... mundurki!

Sex Education 3: nowy zwiastun!

Już 17 września ponownie dołączymy do ekipy Sex Education. Netflix właśnie wypuścił nowy zwiastun. Czego możemy się spodziewać tym razem? Pojawia się nowa dyrektorka szkoły - Hope Haddon (Jemima Kirke, "Dziewczyny"). W klipie, który ma zachęcić uczniów do nauki w liceum Moordale, występują także Otis, Viv, Ola i Maeve. I choć dzielnie walczą, aby z uśmiechem zaprosić młodzież do nauki w ich szkole, nie jest to proste. W końcu niedawno panowała tutaj epidemia chlamydii.

Sex Education 3: premiera już 17 września!

Trzeci sezon ma się składać z ośmiu odcinków. Dobrze znane nam postaci będą musiały się odnaleźć w nowym roku szkolny. Otis ma dziewczynę, Eric chce zacząć uprawiać seks, a Jean spodziewa się dziecka! Nowa dyrektorka będzie chciała przywrócić Moordale do rangi doskonałości. Z kolei Aimee odkryje feminizm, a Jackson się zauroczy. Pewna zagubiona wiadomość głosowa ujrzy światło dzienne... Będzie się działo!

Do obsady dołączą także: Jason Isaacs ("Star Trek: Discovery") jako Peter Groof, Dua Saleh jako niebinarna postać - Cal, Indra Ové ("Rodzice") w roli Anny.

3 lubi to
0
1055
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda