MATA, Sobel i Pezet na jednej imprezie. Fest Festival to największe wydarzenie tego roku w Polsce
24.07.2021

MATA, Sobel i Pezet na jednej imprezie. Fest Festival to największe wydarzenie tego roku w Polsce

autor
Już 11 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim odbędzie się festiwal, na którym nie może zabraknąć tych, którzy po roku spędzonym w domu tęsknią za prawdziwymi, muzycznymi emocjami. FEST to największa (trwająca 4 dni!) impreza tego lata w Polsce. Sprawdźcie, kto zagra na tegorocznej edycji!

Fest Festival to nie tylko szereg występów topowych polskich raperów, ale także muzyczne gwiazdy światowego formatu i masa innych atrakcji.
Line-up został podzielony w taki spoósb, że nie sposób odpuścić żadnego dnia festiwalu.
Na scenie pojawią się m.in. Alan Walker, Fisher, Tommy Cash, Kygo, czy Purple Disco Machine. 

Line-up to totalna mieszanka gatunków muzycznych

Dzięki różnorodności wykonawców Fest jest odpowiednim miejscem dla każdego fana muzyki, niezależnie od ulubionowego gatunku.
Usłyszymy na nim gwiazdy polskiego rapu: Pezeta, PRO8L3M, Matę, Sobela, Tymka, Jana Rapowanie, Sokoła, Schaftera. Fani muzyki elektronicznej z pewnością nie mogą doczekać się występu Lilly Palmer, Paula Kalkbrennera, czy Enrico Sangiuliano. Miłośnicy spokojniejszych brzmień także nie mogą narzekać: czeka nas koncert Kwiatu Jabłoni, Ralpha Kaminskiego, Krzysztofa Zalewskiego, Sanah, Natalii Przybysz.
 

Atrakcje zapewnione przez festiwal w otoczeniu zieleni Parku Śląskiego

Oprócz głównej sceny, na terenie olbymiego parku znajdować się będzie: camping, strefa food trucks, strefa wina 🍷, strefa fashion, club stage, a także legendarne już kręgi taneczne, na których lądują wszyscy imprezowicze po zakończeniu koncertów w ciągu dnia.
Do regeneracji i zbierania sił na kolejne koncerty służyć będzie Strefa Relaksu - znajdować się tam będą nastrojowe girlandy, wygodne pufy, hamaki i leżaki.

Nie chcesz pokonywać kilometrów pieszo? Wjedź rowerem!

Wszyscy festiwalowicze znają to z autopsji - każdego dnia festiwalu pokonujemy kilometry (jak nie dziesiątki kilometrów!) by przemieścić się ze sceny do sceny lub odnaleść zagubionego znajomego. Fest wprowadził fajne rozwiązanie - BIKE PASS. W tym roku będziecie mogli przyjechać na FESTa rowerem i jeździć nim wyznaczonymi ścieżkami po Parku Śląskim przez cały czas trwania wydarzenia. 

2 lubi to
1
2986
1 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda