iCarly: znamy tytułową piosenkę i intro!
11.06.2021

iCarly: znamy tytułową piosenkę i intro!

Tytułowa piosenka z serialu "iCarly" naprawdę zapadała w pamięć. Już 17 czerwca w w Paramount+ będziemy mogli obejrzeć nowe odcinki serii. Jak będzie tym razem?

iCarly: piosenka tytułowa

Gwiazda serialu Miranda Cosgrove powiedziała niedawno Seventeen, że „ciężko walczyła”, aby zachować oryginalną piosenkę przewodnią w nowej wersji i to właśnie ta wersja stanowi ścieżkę dźwiękową nowej sekwencji tytułowej. W nowych odcinkach zobaczymy zarówno dobrze znane postaci, jak i kilka nowych twarzy. Wystąpią m.in. Laci Mosley (Harper) i Jaidyn Triplett (Millicent) obok Nathana Kressa (Freddie) i Jerry'ego Trainora (Spencer).


Pierwszy zwiastun serialu już wskazywał na mnóstwo przygód z vlogowaniem. Widzieliśmy także wiele mprez, barwnych strojów i momentów ekscytacji.

Myśleliśmy kilka razy o ponownym nagraniu tej samej piosenki teraz lub zrobieniu innej piosenki - powiedziała Miranda - Ale ja zawsze mam nadzieję na oryginalną piosenkę przewodnią i czuję, że żadna z nowych propozycji nigdy nie dorównała oryginałowi. Więc ostatecznie wybraliśmy tę samą.

Jak wygląda intro iCarly?

Nowe odcinki skupione będą wokół dorosłej Carly, która wraca do swojego dawnrgo mieszkania ze swoją współlokatorką Harper.  Freddie ma teraz pasierbicę, Millicent, a Spencer jest tajemniczo bardzo bogata. Chociaż Sam (Jennette McCurdy) nie wróci do serialu, jej nieobecność zostanie wyjaśniona. Miranda rozmawiała z Complex o tym, jak to jest wrócić do iCarly jako producent wykonawczy.

Jestem teraz w zupełnie innej sytuacji, niż wtedy, gdy byłam dzieckiem, ponieważ w rzeczywistości jestem producentem wykonawczym – powiedziała w gazecie - Więc pomagam w edycji wszystkich odcinków, czytam wszystkie wersje robocze i scenariusze, robię notatki i wszystko inne. To była dla mnie zupełnie nowa rzecz. Nigdy wcześniej nie robiłam czegoś takiego i czuję się naprawdę dobrze, przechodząc od bycia dzieckiem w serialu i nie mając tak naprawdę dużej kontroli nad tym, co moja postać robiła w odcinkach lub czymś w tym rodzaju, do teraz, czyli bycia tak duża część procesu.


Nowe intro iCarly można zobaczyć poniżej:

1 lubi to
0
1702
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda