Wszystko, co wiemy o STRANGER THINGS 4!
10.06.2021

Wszystko, co wiemy o STRANGER THINGS 4!

Już wkrótce znowu pojawimy się w Hawkins w stanie Indiana. Finał trzeciego sezonu na pewno przyniósł wiele zmian i nic już nie będzie takie same. Co z naszymi ulubionymi bohaterami? Kto dołączy do obsady w czwartym sezonie? Czy wszystkim uda się przetrwać w malutkim miasteczku?

Stranger Things 4: kto dołączy do obsady?

Do obsady dołączy kilka nowych twarzy, a jedna z nich będzie związana z czołową gwiazdą serialu. W czwartym sezonie wystąpią m.in.:

- Amybeth McNulty jako Vickie: przyciągnie uwagę jednego z naszych ukochanych bohaterów.

- Myles Truitt jako Patrick: gwiazda koszykówki Hawkins, która ma przyjaciół, talent i dobre życie… dopóki szokujące wydarzenia nie wymykają mu się spod kontroli.

- Regina Ting Chen jako Pani Kelly: popularna doradczyni, która bardzo troszczy się o swoich uczniów — zwłaszcza tych, którzy mają największe trudności.

- Grace Van Dien jako Chrissy: cheerleaderka z High Hawkins i najpopularniejsza dziewczyna w szkole. Skrywa jednak mroczny sekret.

- Robert Englund jako Victor Creel: zaniepokojony i onieśmielający mężczyzna uwięziony w szpitalu psychiatrycznym.

- Eduardo Franco jako Argyle: kochający zabawę palacz, chłopiec dostarczający pizzę i nowy najlepszy przyjaciel Jonathana.

- Jamie Campbell Bower jako Peter Ballard: troskliwy mężczyzna, który pracuje jako sanitariusz w szpitalu psychiatrycznym.

- Sherman Augustus jako podpułkownik Sullivan: rzeczowy człowiek, który wierzy, że wie, jak powstrzymać zło w Hawkins.

- Mason Dye jako Jason Carver: przystojny, bogaty sportowiec spotykający się z najpopularniejszą dziewczyną w szkole.

- Tom Wlaschiha jako Dmitri: inteligentny i czarujący rosyjski strażnik więzienny.

- Nikola Djuricko jako Yuri: nieprzewidywalny rosyjski przemytnik, który uwielbia kiepskie żarty, gotówkę i chrupiące masło orzechowe.

- Joseph Quinn jako Eddie Munson: szef oficjalnego klubu D&D Hawkins High, The Hellfire Club.

Kiedy czwarty sezon Stranger Things?

Chociaż żadna oficjalna data nie została jeszcze opublikowana, David Harbour ujawnił na Instagramie, że czwarty sezon Stranger Things miał mieć premierę na poczatku 2021 roku. Powiedział również, że będzie zapewne opóźnienie z powodu przerwy w produkcji. Tymczasem Finn Wolfhard mówi, że serial powinien powrócić w 2022 roku. 

Czym wyróżni się Stranger Things 4?

Gaten Matarazzo opowiedział o nowym sezonie w Us Weekly i podkreślił, że nie jest on dla osób o słabych nerwach.

Myślę, że większość prawdopodobnie powiedziałaby, że to najstraszniejszy sezon, który uwielbiam, ponieważ filmowanie było bardzo zabawne – wyznał.

Joe Keery, który gra Steve'a, wcześniej ujawnił, że rzeczy w Hawkins będą znacznie mroczniejsze niż to, do czego przyzwyczaili się fani. Z kilkoma nowymi złoczyńcami i rosyjską armią próbującą przejąć kontrolę nad Demogoroganami, w Hawkins sprawy z pewnością staną się bardziej przerażające i szalone.

./uploads/jeilliebean/5c8305a3a97c3fff9291a32f1977514d.jpg

Jak długi będzie czwarty sezon?

Czwarty sezon będzie oficjalnie o jeden odcinek dłuższy niż trzeci. Jak ujawniono, Hopper powróci. Millie Bobby Brown i reszta paczki spotkali się ponownie, aby przeczytać scenariusze czwartego sezonu, a członkowie obsady dostali kilka retro kamer wideo, aby uchwycić całe spotkanie. Chociaż oczywiście scenariusze nie zostały pokazane, teraz potwierdzono, że Murray powrócił, a dodatkowo zobaczymy więcej ulubionych postaci w tym sezonie. 

./uploads/jeilliebean/f544d5e3c13927cd7819a3118489b4de.jpeg

Jak potoczą się losy bohaterów?

Jak wiadomo, pod koniec trzeciego sezonu mieliśmy sporo pożegnań. Will, Jonathan, Joyce i El wyprowadzają się z Hawkins. Jak sobie poradzi reszta, gdy pojawi się nowy demogorgon? Być może nie zobaczymy Darce'a Montgomerego w tym sezonie po śmierci Billy'ego, ale zawsze istnieje możliwość retrospekcji lub innych specjalnych scen. Poza tym pojawia się pytanie, gdzie może być Hopper. Na szczęście Netflix już potwierdził, że żyje i ma się dobrze w specjalnym klipie, który został opublikowany w Walentynki.

Czekacie na Stranger Things 4?

0 lubi to
0
144
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda