Noah Centineo w nowym serialu Netflixa!
04.05.2021

Noah Centineo w nowym serialu Netflixa!

Noah Centineo zyskał sławę dzięki serii "Do wszystkich chłopców…". Teraz zagra w nowej produkcji Netflixa - będzie to serial.

Noah Centineo w nowej produkcji

W lutym 2021 mogliśmy obejrzeć ostatnią cześć serii "Do wszystkich chłopców...". To jednak dopiero początek kariery Noah Centineo! Aktor pojawi się w nowym serialu Netflixa. Jak donosi serwis Deadline, produkcja ma roboczy tytuł Graymail. Showrunnerem jest Alexi Hawley.

./uploads/jeilliebean/fdf2fdc56fc1dcebd670ac3d5508ec0c.jpg

W nowej produkcji platformy Netflix Noah ma się wcielić w młodego prawnika pracującego w CIA. Zostanie uwikłany w niebezpieczną politykę zagraniczną prowadzoną przez rząd. Jeden z byłych informatorów CIA zagrozi bohaterowi ujawnieniem charakteru długoterminowych relacji z Agencją, jeśli ta nie oczyści pewnej osoby z postawuonych zarzutów przestępstwa.

Serial będzie się składać z 8 odcinków. Każdy z nich ma trwać godzinę. Premiera produkcji planowana jest na lipiec 2022 roku. To doskonała informacja, że kariera młodych gwiazd serii "Do wszystkich chłopców..." nabiera tempa. Niedawno media obiegła informacja o komedii romantycznej produkcji HBO Max, w której wystąpią Lana Condor i Cole Sprouse.

Czekacie na to, aby znów zobaczyć Noah na ekranie?

3 lubi to
0
3849
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda