Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
5 rzeczy, które warto zrobić przed zakończeniem epidemii!
14.04.2020

5 rzeczy, które warto zrobić przed zakończeniem epidemii!

autor
Czas pandemii trwa już ponad miesiąc. Dla wielu z nas to ciężki okres - nie radzimy sobie bez naszych przyjaciół, brakuje nam świeżego powietrza, wyjścia na miasto, a czasami zwykłego wyjścia do sklepu lub na siłownię. Dla własnego dobra podtrzymujemy zasadę #zostańwdomu i troszczymy się o bezpieczeństwo! Warto wyciągnąć pozytywy tej sytuacji i zrobić to, na co nie mieliśmy czasu! Oto lista 5. pożytecznych rzeczy, które warto zrobić podczas pandemii! :)

1. TRENING W DOMU

./uploads/ddob/d4100351f8df60d243db2ac1cbd9797a.jpeg

Zawsze tłumaczyłaś się brakiem czasu, stroju i pieniędzy na karnet! Teraz czasu masz pod dostatkiem, nie potrzebujesz modnego stroju ani karnetu! Wystarczy, że wybierzesz jeden z tysięcy treningów online i weźmiesz w nim udział! :)
Podczas pandemii wiele fit influencerek organizują tygodniowe wyzwania, treningi są na różnych poziomach, więc KAŻDY znajdzie coś dla siebie! Do dzieła - nie ma żadnych wymówek, aby nie zacząć dbać o formę przed latem! 

2. WPROWADŹ ZDROWE NAWYKI

./uploads/ddob/644b2d8cff4e7f37570c9f355737d8f3.jpg

Jednym z najczęstszych błędów żywieniowych, jaki popełniamy to eliminacja śniadań. Rano walczymy z czasem, spieszymy się, aby wyjść o czasie i zapominamy o najważniejszym posiłku w ciągu dnia! 
Jedzenie śniadań wpływa na naszą energię w ciągu dnia, pozwala na szybsze spalanie w ciągu dnia i reguluje układ pokarmowy. Postaw sobie wyzwanie i przygotowuj lekkie i zdrowe śniadania. Jako inspirację na szybki posiłek polecamy owoce z jogurtem, koktajle lub tosty z acovado - są przepyszne, idealnie wyglądają na zdjęciach i dostarczają potrzebne zapotrzebowanie energetyczne! 

3. POEKSPERYMENTUJ Z MAKIJAŻEM (fot Instagram INGRID.COSMETICS)

./uploads/ddob/da9c0b4e9d99242627a9b0f38bdd87a4.jpg

Malujesz się tak samo od lat? Czujesz, że zawsze wyglądasz nuudno, a Twój makijaż ogranicza się do tuszu i podkładu? Włącz ulubioną Beauty Influencerkę i odważ się na makijażowe eksperymenty! Wystarczy, że kupisz paletkę z ulubionymi kolorami cieni i zestaw do konturowania twarzy! Gwarantujemy, że po pandemii zaskoczysz swoich znajomych odmienionym wyglądem! :) 
Wszystkie powyższe kosmetyki kupisz w DDOB SHOP! (kliknij, aby zobaczyć nasz asortyment!)
PALETKI / KONTUROWANIE 

4. OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE

./uploads/ddob/905cf498e56b273f0830093b9476f743.jpg

Jeśli zawsze miałaś problem, żeby odłozyć trochę gotówki na wymarzoną torebkę czy biżuterię - TO JEST IDEALNY CZAS NA OSZCZĘDZANIE! 
Nigdzie nie wychodzimy, knajpy są zamknięte a koncerty odwołane. Ogranicz zakupy online i skup się na odkładaniu pieniędzy na wymarzoną podróż po kwarantannie, wypad za miasto ze znajomymi lub inny cel! Lepszej okazji do oszczędzania nie będzie! :) 

5.ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ

./uploads/ddob/40be51426110cdfbb172ad819ef9427e.JPG

Zrób coś dla swojej skóry! Brak świeżego powietrza nie sprzyja Twojej cerze...dlatgeo warto zastosować kurację nawilżającą i odżywczą. Pamiętaj tez, że lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego koniecznie przygotuj swoją skórę na oddziaływanie promieni słońca! Nasza propozycja to produktu z DDOB SHOP

Trzymamy kciuki, aby udało Wam się wykonać powyższe czynności - pamiętajcie, że warto pożytecznie wykorzystać czas pandemii i wrócić do normalnego życia pełnego energii, celów i planów! :) 

8 lubi to
0
1795
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda