„Moonshot” – Lana Condor i Cole Sprouse razem w nowej komedii romantycznej!
28.04.2021

„Moonshot” – Lana Condor i Cole Sprouse razem w nowej komedii romantycznej!

Szykuje się nie lada gratka dla fanów „Riverdale” i serii „Do wszystkich chłopców”. Jedni z głównych aktorów tych produkcji zagrają razem w nowej komedii romantycznej. Na ekranie zobaczymy wspólną pracę Lany Condor i Cole’a Sprouse’a. Co wiemy o „Moonshot”?

„Moonshot” – komedia romantyczna z Laną Condor i Colem Sprousem

To nie będzie typowa komedia romantyczna! Film ma zawierać elementy science fiction. Oczywiście w związku z tym akcja będzie rozgrywać się w przyszłości, kiedy to Mars został skolonizowany przez ludzi i przystosowany do życia jak na ziemi, czyli sterraformowany.
 
Lana i Cole prawdopodobnie zagrają studentów – prawie pod każdym względem różnych od siebie. Aby spotkać się ze swoimi bliskimi, trafią na prom kosmiczny na Marsa. Jak już można się domyślać, tam też się prawdopodobnie poznają ze sobą. Wiemy już, że Lana zagra Sophie, która na Czerwoną Planetę podąży za swoim chłopakiem – Calvinem. Zgadujemy za to, że Cole zagra również studenta. Jednak są to jedynie nasze domysły. Prawdopodobnie za jakiś czas producenci zdradzą więcej szczegółów na temat „Moonshot”.
 

Z pozostałych potwierdzonych informacji wiadomo, że film jest tworzony dla HBO Max. Za reżyserię jest odpowiedzialny Chris Winterbauer, a scenariusz – Max Taxe. Natomiast producenci „Moonshot” znani są już nam z… produkcji „Riverdale”. Czujemy, że będzie to kolejny hit na miarę tego serialu bądź serii „Do wszystkich chłopców”.
 
Co o tym myślicie? 
 

0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda