Powstanie serialowy spin-off „Do wszystkich chłopców, których kochałam”!
02.04.2021

Powstanie serialowy spin-off „Do wszystkich chłopców, których kochałam”!

Seria filmów „Do wszystkich chłopców, których kochałam” wciąż cieszy się ogromną popularnością. Ciekawią Was dalsze losy bohaterów produkcji Netfliksa? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Niedługo ruszą prace nad serialowym spin-offem - kontynuacją filmów. Co już wiadomo?

Lara Jean Covey i Peter Kavinsky to jedna z najbardziej gorących nastoletnich par filmowych. Z chęcią śledziliśmy ich losy, trzymając kciuki za ich związek. W ostatniej części Lara i Peter zastanawiali się, jak dalej ułoży się ich życie - czy będą razem studiować na tej samej uczelni? Znacie finał?

Serial, nad którym pracują scenarzyści, ma przedstawiać dalsze losy... siostry Lary Jean - Kitty. Prawdopodobnie w jej rolę znów zaangażuje się Anna Cathcart. Kitty będzie szukać prawdziwej miłości. Czy gdzieś w tle zobaczymy jeszcze Larę i Petera? Nie wiadomo.

Wiadomo jednak, że nad serialem będzie pracować autorka serii książek, na której bazują filmy - Jenny Han - jako jedna ze scenarzystek i producentka wykonawcza. Spin-offem zajmą się także twórcy netfliksowych części "Do wszystkich chłopców, których kochałam", jak ACE Entertainment i Awesomeness. 

Czy serial stanie się równie uwielbiany, co seria "Chłopcy"? Czy wątek Kitty poszukującej miłości doścignie popularnością wątek Lary i Petera? Przekonamy się o tym niebawem. 

A Wy - będziecie chcieli zobaczyć taki spin-off?

3 lubi to
0
1941
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda