Jest już zwiastun polskiego Sex Education. Kiedy premiera?
29.03.2021

Jest już zwiastun polskiego Sex Education. Kiedy premiera?

Sexify to nowa produkcja oryginalna Netflixa. Serial ma opowiadać o istotnych problemach w przystępny i zabawny sposób. Dlaczego nazywany jest polską odpowiedzią na "Sex Education"?

Natalia dużo wie o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Razem z koleżankami ze studiów Moniką i Pauliną postanawiają rozwikłać tajemnicę kobiecego orgazmu. Dziewczyny podejmują próbę stworzenia aplikacji, która nie tylko wygra międzyuczelniany konkurs, ale też zaspokoi ciekawość i potrzeby rówieśników.

- tymi słowami serial promowany jest przez Netflixa. Fabuła ma przedstawiać życie współczesnych dziewczyn, ich siłę, dojrzewanie i seksualność.

W rolach głównych zagrają Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska. Towarzyszyć im będą tacy aktorzy jak Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski czy Bartosz Gelner. Za reżyserię odpowiadają Piotr Domalewski (Cicha Noc, Jak Najdalej Stąd) i Kalina Alabrudzińska. Premiera odbędzie się 28 kwietnia 2021 roku. Na razie możemy spodziewać się ośmiu odcinków. Będziecie oglądać?

4 lubi to
1
3581
1 komentarzy

skucinskaemi
0

Nie wiem czy będę oglądac

odpowiedz

skucinskaemi
0

Nie wiem czy będę oglądac

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda