Marka Kanye Westa łączy się ze znaną sieciówką. Powstaną tańsze kolekcje odzieży
29.06.2020

Marka Kanye Westa łączy się ze znaną sieciówką. Powstaną tańsze kolekcje odzieży

Yeezy, czyli marka Kanye Westa wchodzi we współpracę z siecią Gap. Wynikiem tej kolaboracji mają być przystępne cenowo ubrania damskie, męskie i dziecięce. Nie znajdzie się wśród nich jednak obuwie.

Raper w mediach społecznościowych potwierdził informację o powstaniu nowej linii Yzy i oznaczył ją hashtagiem Westdayever. Gap miał ostatnio poważne kłopoty finansowe, więc współpraca z Kanye Westem to próba ocalenia tej sieci. Szczególnie, że kolaborację przewidziano aż na 10 lat.  Pierwsza kolekcja pojawi w sklepach w 2021 roku. Ma obejmować nowoczesne ubrania basic po przystępnych cenach. West współdziała z Adidasem, więc prawdopodobnie dlatego w Gapie nie znajdziemy kolekcji jego obuwia. Myślicie, że uda się ocalić sieciówkę?

./uploads/KatarzynAp/b93edd0924e75e61050d10c3b454f4f8.png

Kanye West poinformował o współpracy z Gapem na Twitterze

Kanye może mieć sentyment do Gapa, ponieważ jako nastolatek był zatrudniony w jednym z salonów.  - Cieszymy się, że Kanye powraca do rodziny Gap jako kreatywny wizjoner, opierając się na estetyce i sukcesie swojej marki Yeezy - powiedział Mark Breitbard, dyrektor globalny Gap.

View this post on Instagram

YZY X GAP in Chicago 👀 (Via: @joshuamellin)

A post shared by HipHopDX (@hiphopdx) on

Okolicznościowy mural w Chicago

0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda