Marcin Dubiel i Lexy Chaplin rozstali się!
17.03.2021

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin rozstali się!

Marcin Dubiel opublikował smutną wiadomość za pośrednictwem swojego Instagrama. Przyznał, że on i Lexy przez ostatnie 3 miesiące byli w związku, jednak obecnie rozstają się...

Marcin i Lexy nie są już razem

Marcin Dubiel kilka minut po 15-tej opublikował smutny wpis na swoim Instagramie. Napisał, że jedzie do szpitala, gdzie czeka go zabieg. Uznał, że siłą rzeczy niektóre sfery jego życia prywatnego są publiczne, dlatego chce podzielić się z fanami pewną informacją. Przyznał, że w ubiegłym tygodniu działy się same złe rzeczy. Jedną z nich był problem, przez który będzie znajdował się teraz w szpitalu. Nie wyjaśnił jednak, o co dokładnie chodzi.

Marcin wyznał, że on i Lexy przez ostatnie trzy miesiące byli w związku. Nie dzielili się tą informacją publicznie, gdyż chcieli najpierw zweryfikować sens tej relacji. Niestety, sprawy potoczyły się inaczej... Para walczyła o uczucie, jednak sprawy ich przerosły. Podkreślają, że rozstają się w zgodzie, choć z ogromnym bólem. Doszli jednak do wniosku, że tak będzie lepiej dla ich dwójki. Marcin wierzy, że będą chociaż przyjaciółmi. Prosi o wyrozumiałość i czas. Dodał, że za dużo osób z zewnątrz angażowało się w ich związek, lecz sami także popełniali błędy. Podziękował Lexy za wspólnie spędzony czas, całą znajomość. 

4 lubi to
0
9000
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda