DOM Z PAPIERU 5: Tokio nie żyje?!
22.02.2021

DOM Z PAPIERU 5: Tokio nie żyje?!

Piąty sezon serialu "Dom z papieru" będzie ostatnim. Fani niecierpliwie czekają na zakończenie historii i odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. W sieci pojawiła się nietypowa teoria dotycząca Tokio.

Wkrótce finałowy sezon "Domu z papieru"

Jak podkreślają twórcy, finałowe odcinki Domu z papieru mają być najbardziej emocjonujące. W sieci pojawiła się ciekawa teoria dotycząca Tokio. Fani uważają, że Tokio nie żyje i jest narratorką wszystkich opowieści, które przedstawia Dom z papieru. Jak podaje serwis express.co.uk, widzowie zwrócili uwagę na narrację bohaterki. Zawiera ona mnóstwo detali i drobnych szczegółów - zbyt wiele, aby były to wyłącznie zwykłe opowieści. Część fanów jest pewna, że Tokio tak naprawdę nie żyje i opowiada ponownie swoją historię, przeżywając ją znów z widzami.

./uploads/jeilliebean/12b4bcd7d43b19836157eb00eff92a77.jpg

Dom z papieru 5: czy Tokio nie żyje?

Co więcej, fani serialu twierdzą, że członkowie ekipy Profesora zginęli, a Tokio miała umrzeć jako ostatnia. To dlatego właśnie ona jest narratorką. Czy teoria okaże się trafna? Z pewnością byłoby to emocjonujące zamknięcie serii! Warto wspomnieć, że hiszpańska produkcja jest najczęściej oglądanym nieanglojęzycznym serialem na platformie Netflix. 

Co uważacie o takim zakończeniu?

3 lubi to
1
677
1 komentarzy

Niedoskonała
1

Myślę, że to całkowicie realne zakończenie.

odpowiedz

Niedoskonała
1

Myślę, że to całkowicie realne zakończenie.

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda