Te zachowania dziewczyn denerwują chłopaków!
12.02.2021

Te zachowania dziewczyn denerwują chłopaków!

Istnieją zachowania, których chłopcy w związkach woleliby unikać. Jeśli chcesz być dziewczyną uwielbianą przez tłumy, wyjątkową, na którą zawsze można liczyć, sprawdź, jakie zachowania irytują chłopców.

Tandetny wygląd

Na "tani wygląd" składają się przede wszystkim za mocny makijaż i skąpy, nieadekwatny do okazji, ubiór. Dodatkowo na liście zakazanej chłopcy wymieniają tipsy, doczepiane włosy (szczególnie te niskiej jakości), wychodzące spod spodni stringi czy wystające ramiączka od stanika. Być może wzbudzają one zainteresowanie, ale raczej negatywne. 

Humorki

Dziewczyna, na której można polegać, nie zachowuje się dziecinnie, nie tupie nogą i nie obraża jak małe dziecko. Jeśli ma ona jakiś problem, może szczerze porozmawiać z chłopakiem i wyjaśnić, o co chodzi, zamiast rzucać "o nic" i strzelać focha. 

Narzekanie

Chłopcy nie lubią, gdy dziewczyny narzekają - szczególnie na swój wygląd. Akceptacja siebie jest kluczowa, aby być w szczęśliwym związku. Stałe powtarzanie "jestem taka brzydka/gruba/beznadziejna/nieciekawa" niczego nie zmieni - jedynie na gorsze. Wbudzanie litości z pewnością nie jest pożądane.

./uploads/jeilliebean/16dd31f4380f2b0276b77f17abedb949.jpg

Obgadywanie

Każdy czasem plotkuje, jednak nadmierne obgadywanie nie jest fajne. Jeżeli mamy swoją przyjaciółkę, z którą miło spędzamy czas, a później za plecami obgadujemy ją do chłopaka, to po prostu słabe. Jeśli kogoś nie lubimy, to po prostu się z nim nie trzymajmy.

Przeklinanie

Gdy dbamy o to, jakim językiem się posługujemy, jesteśmy bardziej atrakcyjne w oczach chłopców. Stałe rzucanie "mięsem" niestety temu przeczy. Jak tłumaczą mężczyźni, kobiety używające wulgaryzmów, mają w sobie coś prostackiego.

Nadmierna zazdrość

Trochę zazdrości w związku jest w porządku, jednak gdy dziewczyna zaczyna stale kontrolować chłopaka, sprawdzać, czy jej nie zdradza, bo polubił zdjęcie jej koleżanki, zaczyna się robić źle. Nie można traktować każdej koleżanki faceta, jako swojej konkurentki. Jeśli zapewnia o stałości w uczuciach, zaufajmy mu. W końcu zaufanie to podstawa.

./uploads/jeilliebean/a5758a822ff24ad7661fd7281e865c98.jpg

Zgadzacie się z tą listą?

4 lubi to
1
4011
1 komentarzy

0

Szkodliwy wpis.

odpowiedz

0

Szkodliwy wpis.

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda