Polska modelka, partnerka Jérôme’a Boatenga nie żyje. Czy to samobójstwo?
10.02.2021

Polska modelka, partnerka Jérôme’a Boatenga nie żyje. Czy to samobójstwo?

Kilka dni temu media obiegła informacja, że piękna Polka i piłkarz Bayernu nie są już razem. 25-latka zarzekała się, że to przez zdrady Boatenga. On z kolei twierdził, że to "jedyna słuszna decyzja dla niego i jego rodziny". Dzisiaj niemiecka gazeta BILD napisała o śmierci modelki.

Katarzyna Lenhard, partnerka Jerome'a Boatenga, nie żyje

Ta szokująca wiadomość obiegła dzisiaj media. W wieku 25 lat zmarła była kandydatka na GNTM Kasia Lenhardt. Jak podaje niemiecki BILD, modelka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu we wtorek, 9 lutego. Wczoraj około godziny 20:30 w Charlottenburgu miała miejsce akcja policyjna w sprawie podejrzenia o samobójstwo. W domu znaleziono martwą osobę. Na ten moment wyklucza się udział osób trzecich.

Kasia i Jerome Boateng z Bayernu Monachium byli związani przez ponad rok. Długo ukrywali swoją relację, jednak gdy zaczęło być głośno o tym, że się spotykają, przestali kryć się ze swoim uczuciem. Nie szczędzili także czułości w mediach społecznościowych. Niestety, po rozstaniu, stali się dla siebie największymi wrogami. Publikowali oświadczenia na Instagramie, wzajemnie się oskarżając. Piłkarz powiedział, że Kasia zmusiła go do związku.

Kasia była moją przyjaciółką. Szantażowała mnie i postanowiłem być z nią - powiedział dziennikowi BILD - Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów. Kasia zagroziła, że mnie zniszczy. Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem - dodał piłkarz.

./uploads/jeilliebean/74665fd5098464a08a321da74461d125.png

Jerome dla Kasi porzucił swoją byłą partnerkę, Rebeccę Silverę. Lenhard miała podobno powiedzieć, że jeśli kiedykolwiek piłkarz ją zdradzi, oskarży go o przemoc. Kasia odpierała te zarzuty. 6 dni przed swoją śmiercią opublikowała na Instagramie zdjęcie z podpisem: "Now is where you draw the line. Enough.", co oznacza mniej więcej "W tym miejscu została postawiona granica. Dość.". Można się jedynie domyślać, że był to przekaz do Jerome'a Boatenga. 

Na razie niewiele wiadomo na temat okoliczności śmierci modelki. Pozostaje czekać na oficjalne oświadczenia. Jerome także na ten moment nie skomentował śmierci byłej ukochanej.

3 lubi to
0
3416
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda