Co najchętniej oglądaliśmy na Netflixie w pierwszych dniach nowego roku?
04.01.2021

Co najchętniej oglądaliśmy na Netflixie w pierwszych dniach nowego roku?

Co przykuło uwagę widzów Netflixa w pierwszych dniach 2021 roku? Zobaczcie zestawienie Top 10 w Polsce!

Na pierwszym miejscu znalazła się nowość w bibliotece Netflixa - film Wszyscy moi przyjeciele nie żyją. O tej produkcji było głośno między innymi dlatego, że wzięła w niej udział Julia Wieniawa oraz jej obecny partner Nikodem Rozbicki. Tak brzmi opis filmu: "Impreza sylwestrowa grupy młodych ludzi szybko przeradza się w wielki dramat, podczas którego kończą się nadzieje na miłość, a tajemnice wychodzą na jaw". Jest to czarna komedia nawiązująca również do kina młodzieżowego, takiego jak np. seria American Pie.

Na drugim miejscu znalazł się serial Chilling adventures of SabrinaNastoletnia dziewczyna, która łączy w sobie cechy zarówno wiedźm, jak i zwykłych ludzi, próbuje pogodzić życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy. Obecnie możemy oglądać już czwarty sezon serialu.

Ostatnie miejsce na podium zajął serial Bridgertonowie inspirowany bestsellerowymi powieściami o miłosnych i życiowych perypetiach ósemki rodzeństwa.

Na czwartym miejscu znalazł się film wyreżyserowany przez Georga Clooneya. 
"Światem wstrząsa tajemnicza katastrofa. Samotny naukowiec z Arktyki próbuje skontaktować się z załogą wracających do domu astronautów" - tak brzmi opis dramatu Niebo o północy

Piąte miejsce w tym zestawieniu zajął serial porównywany do Dark. Równonoc to duńska produkcja. Oto krótki zarys fabuły: "Dwadzieścia lat temu widziała, jak autobus pełen uczniów znika. Teraz Astrid wpada na mężczyznę, w którym rozpoznaje jedną z ofiar, i rozpoczyna śledztwo".

Na miejscu szóstym znalazł się serial Cobra Kai dla miłośników sztuk walki: "Kilkadziesiąt lat po turnieju, który odmienił ich życie, Johnny i Daniel znów rozpoczynają rywalizację". Obecnie na Netflixie są już trzy sezony tej serii.

./uploads/KatarzynAp/24e55eb198d4692f6601db01739d3e5f.jpg

O 2020 roku powstanie pewnie wiele filmów. Tymczasem trzecią pozycję od końca zajmuje jeden z pierwszych: Death to 2020.

"A year whose story couldn’t be told until now, because it was still happening."

Film Dracula: Historia nieznana znalazł się na miejscu ósmym.

Jednym z najchętniej oglądanych seriali wciąż pozostaje Gambit Królowej. Hit Netflixa opowiada o dziewczynie, która usiłuje zostać mistrzynią w dziedzinie gry w szachy. Nie pomagają jej w tym jednak używki, ani to, że pochodzi z domu dziecka. 

Ostatnie miejsce przypadło filmowi Sekretarka z 2002 roku. "Lee opuszcza szpital psychiatryczny i dostaje pracę sekretarki w kancelarii adwokackiej. Wkrótce zaczynają ją łączyć niecodzienne relacje z szefem". 

A na co Wy najbardziej czekacie w 2021 roku?

2 lubi to
0
652
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda