6 świątecznych filmów na Netflixie, których nie możesz przegapić!
18.11.2020

6 świątecznych filmów na Netflixie, których nie możesz przegapić!

Na Netflixie znajdziemy mnóstwo świątecznych filmów. Obecna pora jest idealna do tego, aby przykryć się ciepłym kocem, złapać kubek herbaty i nadrabiać filmowe zaległości. Oto 7 propozycji, których nie można przegapić.

Holidate

Od 28 października na Netflixie można obejrzeć Holidate. Sloane (Emma Roberts) i Jackson (Luke Bracey) postanawiają umawiać się fałszywe randki, aby nie być samotni podczas świąt. Sytuacja staje się znacznie poważniejsza, niż się spodziewali.

Prezenty z nieba

5 listopada na platformie pojawił się film Prezenty z nieba. Erica odwiedza bazę sił powietrznych USA, aby ją zamknąć. Jednak poznaje bardzo wzruszającą tradycję bożonarodzeniowią, która sprawia, że zmienia zdanie.

Pan Jangle i świąteczna podróż

Od 13 listopada możemy obejrzeć historię producenta zabawek o imieniu Jingle Jangle. Bohater czerpie inspiracje dzięki swojej wnuczce. To magiczny musical.

Zamiana z księżniczką 2

Już jutro (19 listopada) pojawi się druga część kultowej świątecznej produkcji Netflixa Zamiana z księżniczką 2. Stacy i Margaret łączą siły, by dokonać ostatniej zamiany, zanim Margaret zostanie królową Montenaro. Jednak sytuacja szybko się komplikuje, gdy przybywa z wizytą Fiona - kolejny sobowtór.

Dolly Parton: cudownych świąt!

Regina Fuller wraca do swojego rodzinnego miasta po śmierci taty, aby sprzedać swoją posiadłość. Niespodziewanie anioł odwiedza ją przed świętami Bożego Narodzenia, przez co Regina zmienia zdanie co do swojego pierwotnego planu. Do obejrzenia już 22 listopada. 

Kronika świąteczna 2

Kate i Jack wracają na Biegun Północny, aby go uratować, zanim magiczne miejsce - i same Święta Bożego Narodzenia - odejdą na zawsze. Premiera 25 listopada.

3 lubi to
0
2504
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda