Jeden z aktorów zdradził, kiedy powstanie odcinek specjalny
18.11.2020

Jeden z aktorów zdradził, kiedy powstanie odcinek specjalny "Friends", kto czeka na premierę?

Wszyscy fani "Friends" długo czekali na odcinek specjalny tego kultowego serialu! Producenci sidcomu zapowiedzieli, że stara obsada powróci na plan jeszcze w tym roku.

Data premiery została zaplanowana na początek 2020, niestety pandemia pokrzyżowała plany. Dwukrotnie przełożono premierę i dopiero niedawno reżyser poinformował fanów o nowej dacie emisji odcinka...

Rok 2020 pokrzyżował plany prodcentom...

W lutym pojawiła się informacja, że po 16 latach od premiery pierwszego odcinka Friends fani doczekają się kontynujacji w postaci odcinka specjalnego! 
O planach na nagrania kolejnych przygód przyjaciół mówiono od dłuższego czasu, ale dopiero na początku 2020 roku cała obsada potwierdziła swój udział w projekcie! :) 

Producenci zapewniali, że cała obsada (Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisy Kudrow, Matt Perry’ego i Davida Schwimmera oraz Matt LeBlanc’a) usłyszy pierwszy klaps na planie w sierpniu 2020 roku. Z powodu pandemii wszystkie prace zostały zawieszone. Długo nie było wiadome, czy producenci zdecydują się wznowić pracę nad odcinkiem. 

 

./uploads/kszymanczak/b391002ee0b77185fe3b640179ca6677.jpg

Matthew Perry, czyli serialowy Chandler Bing opublikował na swoim tweeterze konkretną informację, która uspokoiła wszystkich którzy wyczekują odcinka specjalnego!

 „Wygląda na to, że ponowne spotkanie „Przyjaciół” zostanie przełożone na początek marca. Zapowiada się pracowity rok. I to lubię!”,

Producenci nie podali jeszcze platofrmy, na której pojawią się "Friendsi"

./uploads/kszymanczak/1c42d94eee339a5412ccad69813d66a5.png

Co wiemy o nadchodzącej premierze?

Odcinek specjalny powstanie w tym samym studio w Kalifornii, co wcześniejsze sezony „Friends”.

Aktorzy zdradzili, że specjalny epizod „Przyjaciół” będzie nagrany w konwencji godzinnego wywiadu z obsadą kultowego sitcomu.

Producenci chcą, aby wywiady zawierały retrospekcję i nie zaczynały nowych wątków.

Nie zabraknie całego składu aktorów i najważniejszych postaci drugoplanowych!


 

./uploads/kszymanczak/bd9a9cd33ca9e8c1218688c5415af6e6.jpg

Odliczamy dni do premiery i nie możem się doczekać aż znowy zobaczymy Rachel, Monikę, Phoebe, Chandlera, Joeya oraz Rossa! :) 
 

1 lubi to
2
2156
2 komentarzy

RastiLife
1

Aaaa nie mogę się doczekać!

odpowiedz

0

Jjjjjjjkk 

odpowiedz

0

Jjjjjjjkk 

odpowiedz

RastiLife
1

Aaaa nie mogę się doczekać!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda