Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Stranger Things nie skończy się na czwartym sezonie
21.08.2020

Stranger Things nie skończy się na czwartym sezonie

Zdjęcia do czwartego sezonu Stranger Things musiano przerwać, gdy wybuchła pandemia koronawirusa. Wiemy już, że akcja tej odsłony serialu będzie się rozgrywać w Rosji.

Nie chcecie się żegnać z bohaterami serialu Stranger Things? Bracia Duffer, czyli twórcy serialu uspokajają:  - Czwarty sezon nie będzie ostatnim. Wiemy już jaki jest koniec i wiemy, kiedy nadejdzie. Pandemia dała nam czas, aby spojrzeć w przyszłość, uświadomić sobie, co jest najlepsze dla serialu - powiedzieli zapytani przez The Hollywood Reporter.

Niestety kręcenie sezonu 4 nie zostało jeszcze wznowione po wstrzymaniu z powodu koronawirusa. Bracia Duffer potwierdzili to we wspomnianym wywiadzie. - Wszyscy są podekscytowani powrotem do pracy, ale priorytetem jest bezpieczeństwo obsady i ekipy. To zadecyduje o tym kiedy wrócimy - stwierdził Ross. Paradoksalnie przerwa mogła wyjść na plus. - Mieliśmy dużo więcej czasu na pracę nad scenariuszami. Po raz pierwszy mamy napisane wszystkie skrypty i jesteśmy w stanie spojrzeć na to jako całość i wprowadzić poprawki - powiedział Matt Duffer.

./uploads/KatarzynAp/8697b223608367010d6a25ddf43b8a3f.png
4 lubi to
0
1017
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda