Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Zapomnij o H&M, Reserved i Mohito! Znamy datę otwarcia Primarka w Polsce!
04.08.2020

Zapomnij o H&M, Reserved i Mohito! Znamy datę otwarcia Primarka w Polsce!

autor
Informacje o tym, że znana marka Primark wchodzi do Polski, pojawiały się w internecie już dawno. Ostatnio głośno było o tym, że pierwszy sklep sieci odzieżowej zostanie otwarty w Warszawie w Galerii Młociny, ale epidemia nieco pokrzyżowała plany i na otwarcie musieliśmy nieco poczekać. W końcu jednak mamy przełom i możemy to powiedzieć oficjalnie: Primark wejdzie do Polski już w tym miesiącu!

Kiedy otwarcie Primark w Warszawie?

A dokładniej - już w czwartek 20 sierpnia. Wielkie otwarcie sieci nastąpi już o 10 rano, a sam sklep zajmie aż dwa piętra! Czy Reserved, House, Mohito, Sinsay i H&M mają, czego się bać?

./uploads/2020/652e8139b59476ae4c299d2436e0a9bb.jpg

Co będzie można kupić w Primarku (i za ile)?

Primark to sieć oferująca odzież w najniższych cenach na rynku - firma jest obecna m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Włoszech i USA, a jej największą zaletą są… ceny, często na poziomie nawet kilku euro. Szefostwo zapowiada, że ceny w Primark w Polsce nie będą różnić się od tych na Zachodzie, dlatego istnieje spora szansa na upolowanie wielu ciekawych ciuchów za kilka-kilkanaście złotych! Filozofią marki jest balans między jakością i ceną, dlatego możemy się spodziewać naprawdę ciekawych perełek. Sukienki, spódnice i bluzy do 20 złotych? A może t-shirty za mniej niż dychę? To jest naprawdę możliwe!

To jak, będziecie odwiedzać Primark?

2 lubi to
0
190
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda