Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Czym zaskoczyli nas projektanci na jesień? (cz.1)
06.08.2020

Czym zaskoczyli nas projektanci na jesień? (cz.1)

autor
Co roku projektanci pozwalają nam, zaskoczyć się coraz bardziej szalonymi, bądź zawierającymi dech w piersiach stylizacjami.Jesień diametralnie zmienia krajobraz polski, ale także styl,mode.Dla tego warto być do przodu i znać szeroką game tegorocznych trendów.Przecież każdy z nas, chciał by wygladać jak amerykańska modelka niczym z okładki vogue’a.

Jesień nadchodzi dużymi krokami, jak i trendy...

Za modą nie da się nadążyć... Takie słowa często słyszymy na ulicy. Jesień zazwyczaj obalała tą teorie przez co były nam powszechnie znane co roczne trendy. Jednak tym razem jest inaczej... Dużo projektantów wprowadziło zamieszanie i zdziwienie wśród swych odbiorców. Pojawiło się wiele nowośći, które zadziwią nie jednego amanda mody. Wielbiciele zeszłorocznych kolekcji wcale nie zostaną zawiedzeni, ponieważ na wybiegach można było dostrzec elegancko, przyzwoicie odświerzone klasyki mody jesiennej. Początek sierpnia moim zdanie to idealny czas by 1. przedyskutować temat "jesiennego świata mody" 2. przygotować się na sezon 3. zaczerpnąć inspiracji 4. powoli przygotować się do zmierzania powienkszenia asortymentu szafy 5. zaopatrzeć się w konkretne zeszłoroczne klasy (które można wyrwać na letnich przecenach).

Jesienny klasyk - kratka

./uploads/Aleksey/b351b90a0c203c39066224e4f0d1d7f8.jpg

To już nikogo nie zdziwi... Jest to już zapisane w historii mody - nie jedna osoba wam tak powie. Nic dziwnego że nasza kochana kratka znów powraca na światło dzienne. Dom mody "Burberry" prosto z Wielkiej Brytani oferuje nam swój kultowy, a nawet historyczny wzor przelany na międy innymi płaszcze, spodnie, koszule, spódnice.

Garnitur w jasnych kolorach? Super sprawa!

./uploads/Aleksey/5cfa7b85d38c3fa0cc60005b5d1a1c61.jpg

Projektanci najwyraźniej pragną rozpogodzić nasze humory. Ubiór w całkowitym kolorze rozjaśni każdy dzien, a nawet namaluje uśmiech na twarzy największego smutasa. Czasem warto wyrwać się z czegoś tradycyjnego. Tym razem siegnijmy po coś z efektem "wow"... hm... lawenda. 

Naturalne tony na całości stylizacji?

./uploads/Aleksey/47b72861d35bf98dcd169414c9fdcc83.jpg

Tak, zgadza się! Kolor, który króluje jesienią  (oczywiście beż) znów w formie.Teraz możemy rozmaicić się nim w całości. Beż doda nam powagi, charakteru oraz look'u z przytupnięciem .W szczególności dobrze będzie wyglądać na kobietach ( pracujących w firmach, lub na wysokich stanowiskach, pamientajmy jednak ze to nam samym ma sie podobać, to my musimy się w czymś dobrze czuć).

Żółty, niebieski? Zdecydowanie TAK!

./uploads/Aleksey/bc7936a12b191eced9d713029d9e34c9.jpg

Jesienią modne będzie krzyżowanie tych kolorów z innymi m barwami (szczególnie naturalne odcienie). Moim zdaniem wyglada, jak i prezentuje się to fenomenalnie. Dobrze dobrana i przemyślana stylizacja będzie pasować do każdego. Już za miesiąc będzie warto zainwestować w niebieskie: spodnie, spódnicę, dodatki oraz żółte: płaszcze.

1 lubi to
0
45
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda