DDOB Shop
DDOB Shop
To już koniec Ekipy Friza! Co dalej?
08.07.2020

To już koniec Ekipy Friza! Co dalej?

Potwierdzono, że koniec domu Ekipy Friza nastąpi już za miesiąc! Dlaczego YouTuberzy muszą się wyprowadzić i co dalej z paczką?
./uploads/jeilliebean/1ae4e410b6cd09ec4cc9b26b9316d73b.jpg

Koniec Ekipy Friza

Wujek Łuki potwierdził, że za niecały miesiąc zakończy się projekt Dom Ekipy FrizaJak wiadomo na ten moment, Ekipa Friza będzie oficjalnie się wyprowadzać i zmieni się podejście do tworzenia filmów. Dom zostanie zamieniony na zupełnie nowy. Wiadomość ogłoszono podczas jednego ze streamów na Twich. 

./uploads/jeilliebean/bb0aa84897b0c77f56ec438e4ff20fd2.png

Projekt "Dom Ekipy" oficjalnie się kończy

Jeden z widzów podczas streamu nawiązał do zmiany domu na inny. Teraz już wiemy, że kończy się pewien etap. 

No w takim wymiarze, jak teraz, to jeszcze miesiąc jesteśmy tutaj. Przeprowadzamy się do kolejnego domu, więc projekt Dom Ekipy rzeczywiście zakończy się wraz z tym domem, no nie? Teraz będzie inny dom, więc można powiedzieć, że będzie to drugi sezon Domu Ekipy, ale to już jest całkowicie nowa rzecz. Nowy content będzie tworzony (…) – powiedział oficjalnie Wujek Łuki

Nie jest jeszcze jasne, czy Ekipa Friza przeniesie się do innego miasta, czy pozostanie w Krakowie. Nagła zmiana domu wynika z tego, że nieruchomość ma podobno zostać sprzedana. Jednocześnie członkowie Ekipy nie chcą stać w miejscu, dlatego nie rozważali kupna obecnego lokum. Kolejny budynek również ma być wynajmowany.

Zmiana nastąpi nie tylko w przypadku domu. Widzowie mogą spodziewać się nowych materiałów, które będą nagrywane w nieco innym klimacie. Czy Youtuberzy szybko przyzwyczają się do nowej rzeczywistości? Czas pokaże. Wujek Łuki wspomniał także o planach dotyczących USA. Ekipa Friza chętnie wyjeżdża za granicę, więc być może zdecyduje się zamieszkać poza Polską.

./uploads/jeilliebean/ab933f1d63cf8949f655ed29b7808f9c.jpg
4 lubi to
0
5749
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda