Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Millie Bobby Brown ma nowego chłopaka?
07.07.2020

Millie Bobby Brown ma nowego chłopaka?

Na Instagramie Millie Bobby Brown podzieliła się z fanami pewną ciekawostką. Aktorka zdradziła, z kim była ostatnio na randce. Czy to oznacza nową miłość?

Nowa miłość Millie Bobby Brown

Dotychczas gwiazda serialu Stranger Things spotykała się z Jacobem Satoriusem. Para była związana przez ponad 6 miesięcy. Na początku 2018 roku zgodnie poinformowali jednak, że ich uczucie wygasło, lecz nadal pozostają przyjaciółmi. W ubiegłym roku pojawiły się plotki, że serialowa Eleven spotyka się z synem Davida i Victorii Beckhamów - Romeo. Ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Nie tak dawno mogliśmy także przeczytać, że Millie Bobby Brown zakochała się w początkującym sportowcu - Josephie Robinsonie. Plotkarskie portale donosiły, że para spędziła ze sobą wakacje na Malediwach. Na Snapchacie 17-latka pojawiło się również zdjęcie z aktorką podpisane "IL X", co oznacza "Kocham Cię, całuję". Zagraniczna prasa donosi, że związek trwa od kilku miesięcy, jednak na próżno szukać potwierdzenia.

./uploads/jeilliebean/c94fdd58ce127bd9375de0db20036c73.png

Millie Bobby Brown pokazuje, z kim chodzi na randki

Millie kilka dni temu wrzuciła krótki filmik, w którym zdradza, z kim chodzi na randki. Okazuje się, że "randką" aktorki jest... jej pies - suczka Winnie. Pudel jest psem terapeutycznym, którego gwiazda hitu Netfliksa adoptowała po swoich 16. urodzinach w lutym tego roku. Winnie pomaga aktorce radzić sobie z atakami paniki i stanami lękowymi. Na razie Millie nie jest w poważnym związku. Skupia się głównie na pracy. Gwiazda zagrała Enolę Holmes - siostrę Sherlocka Holmesa w nowej produkcji, która pojawi się na platformie Netflix. Czekamy także na nowy sezon Stranger Things!

./uploads/jeilliebean/bd185afca8faee4d78f682f5fabe03fa.jpg
2 lubi to
0
1195
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda