DDOB Shop
DDOB Shop
5 rzeczy, które trzeba zrobić w te wakacje
04.07.2020

5 rzeczy, które trzeba zrobić w te wakacje

autor
Wakacje mają to do siebie, że mijają w oka mgnieniu… Nim się spostrzeżesz, nadejdzie wrzesień, a wraz z nim powróci szara rzeczywistość. Wykorzystaj najbliższe 2 miesiące, aby tegoroczne lato było niezapomniane. Jeśli brakuje Ci pomysłów, skorzystaj z moich podpowiedzi, dzięki którym te wakacje staną się wyjątkowe.

1. Zobacz wschód słońca

./uploads/zuzamt/3ba446a9afc8411b4f5b1fdd0cfc59c7.jpg

Fot: weheartit.com

Wakacje bez podziwiania wschodu słońca, to nie wakacje. Przynajmniej raz nastaw budzik i zmobilizuj się do wstania skoro świt. Jeśli wolisz, możesz na niego poczekać i wcale nie kłaść się spać. Najpiękniejsze wschody słońca to te, które podziwiasz w dobrym towarzystwie. Zwołaj paczkę znajomych lub wybierz się na romantyczny spacer ze swoim chłopakiem. Wybierz odpowiednie miejsce, z którego widać panoramę i… poczuj, że cały świat jest Twój!
 
 

2. Obejrzyj film w kinie plenerowym

./uploads/zuzamt/72331f73b021bf98ec23719ed15a6424.jpg

Fot: weheartit.com

Ze względu na pandemię koronawirusa wiele osób obawia się pójść do tradycyjnego kina. Jeśli należysz do tego grona rozważ wyjście na tak zwane kino plenerowe. W większości miast w Polsce znajdziesz miejscówki na świeżym powietrzu, które wieczorami wyświetlają znakomite filmy. Czasem są to najnowsze hity, a czasem klasyki kinowe. W tym roku organizatorzy muszą jednak przestrzegać kilku dodatkowych zasad, m.in. rozmieścić miejsca do siedzenia w odpowiedniej odległości od siebie. Zanim się wygodnie rozsiądziesz, zwróć na to uwagę, aby bezpiecznie cieszyć się miłym wieczorem.

 

3. Spędź chociaż jedną noc pod namiotem

./uploads/zuzamt/3505c1b9f19a79757a686e431765d652.jpg

Fot: weheartit.com

Spanie pod namiotem to mega frajda. Aby to zrobić wcale nie musisz wyjeżdżać daleko. W waszej paczce z pewnością znajdzie się ktoś, kto ma dom z ogródkiem. Teraz wystarczy zwołać znajomych, pożyczyć namioty i przygotować się na niezapomnianą noc. Dodatkowo możecie zrobić sobie grilla, zabrać ze sobą ulubione gry planszowe, a po zmroku opowiadać sobie historie o duchach.

 

4. Przeczytaj książkę

./uploads/zuzamt/2113e0b9f09ef860b47435bf108a71e0.jpg

Fot: weheartit.com

Z książkami jest ten problem, że wielu osobom wydaje się, że nie ma czasu, aby je czytać. Za to na oglądanie nowych seriali zawsze znajdzie się czas ;). Niestety książki często kojarzą nam się z nurzącymi lekturami szkolnymi, a na półkach księgarni i bibliotek jest masa doskonałych tytułów, które wciągną Cię bardziej niż niejeden film. Zapytaj znajomych, czy czytali coś ciekawego w ostatnim czasie, a może masz jakąś książkę, która zawsze odkładałaś „na potem”? Właśnie w te wakacje jest to „potem”. Nie zwlekaj dłużej, tylko łap książkę, orzeźwiający napój i wyłóż się na słońcu.

 

5. Daj nura do wody

./uploads/zuzamt/8a9a04612847cc87695c4c3d8529cc1b.png

Fot: weheartit.com

Wakacje bez wypadu nad wodę nie mogą zaliczać się do udanych. Przynajmniej raz musisz się wybrać nad zalew, jezioro, morze lub basen. Przy okazji będziesz mogła złapać trochę promieni słonecznych. Zadzwoń do przyjaciół i zaproponuj wspólną wycieczkę. Skorzystajcie z dobrej pogody, bo nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie ochłodzenie. Pakuj nowe bikini do torby i nie zapomnij o kremie z filtrem UV!

 

1 lubi to
0
1227
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda