Powstanie ekranizacja książki na temat Tindera
23.02.2021

Powstanie ekranizacja książki na temat Tindera

Książka "50 twarzy Tindera" Joanny Jędrusik doczeka się swojej ekranizacji.

"50 twarzy Tindera to fascynujący autobiograficzny reportaż o poszukiwaniu bliskości, seksu i sensu, praktyczny poradnik randkowania i obsługi relacji damsko-męskich" wyjaśnia opis książki wydanej w 2019 roku. Książka Joanny Jędrusik powstała na bazie jej własnych oberwacji i doświadczeń, jakich zaznała korzystając z Tindera. Autorka opisała zarówno ciemne strony, jak i zalety użytkowania tej aplikacji. Dużo miejsca poświęciła także emocjom jakie towarzyszyły jej podczas poznawania kolejnych potencjalnych partnerów i obrazuje jak wygladają teraz relacje międzyludzkie, na które takie narzędzie jak Tinder też mają wpływ. 

Następnie ukazała się kontynuacja pod tytułem Pieprzenie i wanilia. Jak możemy dowiedzieć się z materiałów promocyjnych, tym razem autorka opisała swoje doświadczenia związane z użytkowaniem aplikacji podczas podróży: "Joanna Jędrusik nie byłaby sobą, gdyby znów nie pisała o seksie i randkach. Tym razem jednak za tło jej pikantnych przygód służą podróże po USA, Peru i Meksyku. Te pełnokrwiste historie z Tinderowych podbojów obu Ameryk czyta się jak powieść przygodową, a przy okazji można zajrzeć do słodko-gorzkiego świata dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków po obu stronach Atlantyku".

Wydawnictwo, którego nakładem ukazała się książka, udostępniło informację o nadchodzącej ekranizacji

Kiedy możemy spodziewać się filmu bazującego na książce o powstałej w 2012 roku aplikacji? Tego jeszcze nie wiadomo, ale informację o tym, że produkcja ma się ukazać, potwierdziła też sama autorka. 

2 lubi to
0
450
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda