DDOB Shop
DDOB Shop
Chciałbym się podzielić moimi myślami - Wróciłem na DDOB.com
30.06.2020

Chciałbym się podzielić moimi myślami - Wróciłem na DDOB.com

Wiecie jak jest, wiecie jak było.

 

Oh gurl, stęskniłem się za pisaniem tutaj. Sami widzieliście, że dla mnie to była świetna zabawa, a Ci co nie widzieli - sprawdź moje poprzednie posty.

Nieśmiało chciałbym zapowiedzieć Wam początki mojego YouTube. Wiem, że zaczynałem wiele razy i za każdym razem obiecywałem zmianę, ale jeżeli sam czegoś nie chcę to po prostu nie potrafię. Nikt mnie przecież nie ukarze, jak nie wstawię odcinka, ale co najważniejsze - zdałem sobie z czegoś sprawę

Piję kolę

./uploads/trzeciaktomek/bc997a4c0732c0398ee7911f9524dbe1.JPG

Moim najlepszym środkiem przekazu nie może być Instagram, gdzie nie mam siły toczyć walk w wiadomościach prywatnych, z ludźmi o innych poglądach. "Moje opisy" - nie docierają do ludzi, bo mam zbyt cięzki styl pisania, a bycie meską Masłowską czy Słoniem LGBT mogę zostawić na później - forma musi być lżejsza. 

Nie mogę też przecież rezygnować z siebie, bo Waga czy mój teledysk, albo inne filmiki - to ja. Jeżeli chcę tworzyć takie rzeczy sam, od początku do końca, to muszę poświęcić temu wiele czasu i chęci. Zdaje mi się, że można tam poczuć życie, a w czasach kiedy ludzie są martwi to taka Waga jest jak pięciominutowe "doznanie".

./uploads/trzeciaktomek/e3a69c068a69623a3303fa64d4b5c2e4.JPG

Tym razem chciałbym skupić się na czymś innym - przemawianiu do ludzi. Niby taka prosta cecha, ale wiem jak ją wykorzystać i czemu chcę to zrobić. 

Pisze ten post z kanapy u mojego chłopaka w salonie, zaraz do niego muszę pojechać na rowerze 5 kilometrów, jest to Dania. Jestem dzień po pierwszej turze wyborów i chcę zmiany w Polsce. Trudno mi się po prostu tam żyje. 

Mieszkałem wiele razy za granicą, więc wiem co mówię, bo nawet teraz to czuję. Jak jestem gdzieindziej to tęsknie za moim pieskiem, rodziną, przyjaciółmi i Trójmiastem. 

Jak jestem w Polsce to czuję "odrzucenie" przez społeczeństwo, mimo iż odrzucony personalnie, ze względu na to kim jestem, byłem tylko parę razy :)

Nie chcę, by młode osoby tak cierpiały, bo na to nie zasługujemy.

Chcę Wam pokazać, że możemy być kim chcemy!

./uploads/trzeciaktomek/8274d38ee6627dee6b4773986f452c10.jpg

Co do pisania - chciałbym przysiąść tutaj i zostać na dłużej, zawsze jakoś wykorzystam kupony z monet. Miło, miło, bardzo miło. 

Miejmy nadzieję, że spodoba się tematyka ciałopozytywna, jaką chcę tutaj wprowadzić, a co najważniejsze to:

- Część z nich to będą wywiady;
- Zrobię to z czystą przyjemnością, bo dorosłem do prowadzenia pewnego rodzaju dyskusji. 

SPODZIEWAJ SIĘ KOLEJNEGO WPISU NA PRZESTRZENI KOLEJNYCH DNI!


P.S.

Drogi Kociaku,

I've made it once to Berlin with my writing, I will do it in my native langauge then ;)

0 lubi to
0
94
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda