DDOB Shop
DDOB Shop
Czy Christian Paul jest projektantem z prawdziwego zdarzenia? Influencerka modowa przedstawia dowody
24.06.2020

Czy Christian Paul jest projektantem z prawdziwego zdarzenia? Influencerka modowa przedstawia dowody

autor
'W porównaniu z Melanią Trump, obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i oryginalnym stylem" - tak o stylu naszej pierwszej damy wypowiadał się w wiadomościach TVP Christian Paul, rzekomy amerykański projektant, o którym jednak nie słyszał nawet Google. Teraz dziennikarze znaleźli kolejny "smaczek" - Jacek Mroczek, który występuje w "Wiadomościach" jako przedsiębiorca, 20 minut później... gra eksperta komentującego wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w USA!

Kiedy wyszło na jaw, że o słynnym projektancie nie słyszał nikt, na Youtube pojawił się nagle kanał Christian Paul Design, gdzie zobaczyć możemy backstejdże z sesji zdjęciowych rzekomego designera.
Dziennikarka OKO.Press odkryła na LinkedIn profil Christiana Farbaniec, który łudząco przypominał gwiazdę TVP. Kiedy jednak napisała wiadomość do mężczyzny, ten ją wyświetlił i nie odpisał. Aktualnie konto już nie istnieje.

Farbaniec nie zostawiał jednak żadnych informacji, jakoby miał być związany z branżą fashion. Z profilu wynikało, że jest pzedsiębiorcą, ukończył studia z zarządzania i finasnów w Chicago, a niedawno przeprowadził się do Warszawy, by rozpocząć karierę w branży big data.

./uploads/aszkiladz/e161c3dc3ca357acbf2d7cbbc7c38b89.jpg

Po profilu Christiana Farbaniec na LinkedIn pozostały już tylko screeny.

Na kanale YT szybko pojawiły się filmy video, będące backstage'ami z sesji zdjęciowych.

Czy Christian Paul istnieje naprawdę? Mówi o tym influencerka

Blogerka modowa działająca także aktywnie w lokalnym radio, Agnieszka Siemianów, opublikowała dzisiaj na swoim profilu stories, które może zmieszać wszystkich naśmiewających się z Christiana Paula. Influencerka ma na sobie żóltą sukienkę ze sklepu Mikamay.

Krystian istnieje. Znam człowieka osobiście, mało tego! Jestem dzisiaj w sukience jego projektu, także... tak! Jest projektantem firmy Mikamay.

Agnieszka (na Instagramie @fitashionn) dodaje, że poznała Christiana już w lutym, ale nie wie, jakie nosi nazwisko, więc również nie wie, czy w "Wiadomościach TVP" został podpisany poprawnie.

./uploads/aszkiladz/cfda3ec62f6c8c335a70fc74b3bea2bd.jpg

Blogerka broni projektanta na swoim Instastories (źródlo: Instagram)

Influencerka postanowiła się wypowiedzieć z tym temacie, ponieważ nie godzi sie na takie hejtowanie niczemu winnych ludzi. Komu mamy wierzyć? Wszystkie informacje są ze sobą sprzeczne, a dodatkowo sam bohater postanowił pozdrowić Polaków.
"Kocham Polskę, kocham te ludzie!' - pozdrawia nas Christian na Instastory. Dlaczego w takim razie w "Wiadomościach" TVP wypowiadał się w języku angielskim?

./uploads/aszkiladz/434e15bccdda48a29c730b22fa937b37.png

Kocham te ludzie! - pozdrawia nas Christian.

Christian Paul nie jest jedyny. Na tapecie pojawia się nowa gwiazda!

Kolejną postacią wykreowaną w TVP jest Jacek Mroczek. Śledztwo przeprowadził dziennikarz Jakub Dymek: 

Cichym bohaterem ostatniego tygodnia jest dla mnie pan Jacek Mroczek, który 20.06 w 'Wiadomościach' TVP był przedsiębiorcą narzekającym na opieszałość Warszawskich urzędników w kontekście Tarczy Antykryzysowej, a 25 minut później, w programie 'Minęła 20' ekspertem komentującym wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w USA.

./uploads/aszkiladz/cdf52fe4ab39ea4b11452187560f44bc.png

Oryginalny post zobaczycie TUTAJ,

0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda