DDOB Shop
DDOB Shop
TO JUŻ PEWNE! Będzie 6. sezon
24.06.2020

TO JUŻ PEWNE! Będzie 6. sezon "Lucyfera"!

Pojawiła się świetna wiadomość dla fanów "Lucyfera". Netflix oficjalnie potwierdził, że serial o uwodzicielskim diable będzie mieć 6. sezon. Niestety, tym razem to już naprawdę finał serii - kolejnego przedłużenia nie będzie.

Lucyfer 6. sezon - kiedy premiera?

W ubiegłym roku zapowiadano, że to właśnie 5. sezon będzie tym ostatnim. Wczoraj Netflix ofłosił jednak, że zamówiono 6. sezon "Lucyfera". Jednocześnie podkreślono, że będzie to definitywnie finałowa odsłona, aby pozbawć fanów złudzeń. Tom Ellis podpisał nowy kontrakt. Wcześniej dochodziło do pewnych nieporozumień podczas negocjacji, stąd niepewność się przedłużała. Pojawiły się nawet plotki, że Ellisa w głównej roli zastąpi Ian Somerhalder. Teraz wiemy już, że były to jedynie pogłoski. 

./uploads/jeilliebean/cccd2cec7f648dcd65a19f7542be0c67.jpg

Netflix nie zdradził jeszcze, z ilu odcinków będzie się składał 6. sezon "Lucyfera". Wiemy natomiast, że premierę piątej części zapowiedziano na 21 sierpnia 2020 roku. 5. sezon będzie się składać z dwóch serii po osiem odcinków każda. Pamiętajmy, że pandemia wpłynęła na opóźnienie zdjęć do finałowego odcinka drugiej serii piątego sezonu, dlatego może to oznaczać, że "Lucyfer" pozostanie z nami do 2022 lub nawet 2023 roku.

1 lubi to
0
913
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda