DDOB Shop
DDOB Shop
Saszan i Danny w roli prowadzących
22.06.2020

Saszan i Danny w roli prowadzących "Fame czy Shame"

Nowe reality show Playera "Fame czy Shame" odkrywa kolejne tajemnice...dzisiaj ogłoszono, że program poprowadzi dwójka znanych Influencerów - Saszan i Danny Ferreri!

10 popularnych Influencerów, 8 tygodni pod jednym dachem, 2 prowadzących, jedna luksusowa willa i ... jedna nagroda główna!

To musi się udać - znani Influencerzy zamieszkają w luksusowej willi pod Konstancinem. Każdego dnia będą czekać na nich nowe wyzwania, które zdecydują czy danego dnia wygrali luksusy i przywileje w grupie FAME, czy przegrali i trafili do pozbawionej wygód ekipie SHAME! 

Produkcja  zdradziła, że oprócz znanych osobowości, które będą mieszkać w willi, zobaczymy też kilka znanych twarzy, które wcielą się w gości programu. 

View this post on Instagram

Witam nową ekipe 😈

A post shared by FILIP ZABIELSKI 🤪 (@filipzabielski) on

Gospodarzami programu będą Saszan oraz Danny Ferreri!

W każdym odcinku zobaczycie tę dwójkę w roli prowadzących! :) 

./uploads/kszymanczak/ee11b5a57fee922b9773c73bcc325b03.jpg

Saszan urodziła się w 1994 roku w Żyrardowie. Roksana już wiele lat temu przecierała szlaki polskim Influencerów. Przez wiele lat swojej kariery piosenkarki zgromadziła ogromny i oddany fan klub! Jej piosenki, kanały na YouTube czy filmiki na TikToku śledzą dziesiątki tysięcy fanów! Jest znana z talentu wokalnego, super tekstów piosenek i super wyczucia do mody i makijażu! Przed Saszan kolejne wyzwanie - rola prowadzącej "Fame czy Shame"

./uploads/kszymanczak/fa9ef608d1708adc42d39f3e44a0baf9.jpg

Danny Ferreri czyli Daniel urodził się w styczniu w 1995 roku. Pochodzi z Bielska Białej, ma 170 cm wzrostu. Zanim został gwiazdą YouTube'a planował karierę piłkarską, trenował w profesjonalnych klubach, gdzie grał na pozycji napastnika.
Prawdziwą popularność przyniosła mu jego kanał na YT, który założył w marcu 2018 roku. W niespełna dwa lata zgromadził ponad 90 mln wyświetleń, szerokie grono fanów i jeszcze więcej followersów na Instagramie i TikToku! 

./uploads/kszymanczak/bad19a678b1b5fa75bc9cc3187d721e9.jpg

JAK SĄDZICIE?

Jak Saszan i Danny poradzą sobie w roli prowadzących program? :) 
Daszą radę? Sprawdzimy to już 25 czerwca na Playerze! 

1 lubi to
0
384
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda