Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
The Kissing Booth 2: znamy datę premiery!
22.05.2020

The Kissing Booth 2: znamy datę premiery!

"The Kissing Booth" to świetnie przyjęta komedia romantyczna Netflixa, która doczekała się sequela. Dziś ujawniono datę jego premiery!

The Kissing Booth: o czym opowiada film?

"The Kissing Booth" to produkcja Netflixa oparta na powieści autorstwa Beth Reekles. Film jest kierowany głównie do nastolatków i jest utrzymany w klimacie romantycznym. Bohaterką jest Elle Evans - popularna dziewczyna, która jeszcze nigdy się nie całowała. Gdy wybiera się na wiosenny festyn, dochodzi do jej pocałunku z bratem jej najlepszej przyjaciółki. Daje to początek niezwykłej historii miłosnej. 

Produkcja spotkała się z doskonałym przyjęciem. W ubiegłym roku Netflix zamówił sequel filmu. W obsadzie ponownie wystąpią Joey King, Joel Courtney i Jacob Elordi. Dziś ujawniono datę premiery "The Kissing Booth 2"!

./uploads/jeilliebean/ab78863400cff0427728a6a1caeb19f4.jpg

The Kissing Booth 2: data premiery

Druga część filmu będzie kontynuować przygody znanych bohaterów - Elle oraz Noaha. Chłopak wyjeżdża na studia do Oxfrodu, a jego dziewczyna musi jeszcze przez rok uczęszczać do liceum. Związek na odległość nie jest łatwy. Z czasem trudno będzie pogodzić się z wielokilometrową rozłąką. Co więcej, na drodze Elle staje przystojny Marco. Noah poznaje na uczelni bardzo atrakcyjną studentkę. Czy związek dawnej pary ma jeszcze szansę przetrwać? Dowiemy się już 24 lipca!

2 lubi to
0
2235
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda