Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
DEYNN POKAZUJE NIEIDEALNĄ SYLWETKĘ:
18.05.2020

DEYNN POKAZUJE NIEIDEALNĄ SYLWETKĘ: "NIE PRZEJMUJCIE SIĘ, LASKI!"

Deynn na swojego Instagrama dodała niecodzienne zdjęcie. Blogerka, która znana jest z idealnej sylwetki i kaloryfera na brzuchu, pokazała, że ona również miewa gorsze dni. Fani bardzo pozytywnie zareagowali na wpis influencerki.
./uploads/jeilliebean/356600391ad4746b047fe26a70466bf1.jpg

Metamorfoza DEYNN

Deynn działa w sieci od wielu lat. Karierę rozpoczynała od założenia bloga, na którym prezentowała zdjęcia przerobionych własnoręcznie ubrań z second handów. Z czasem zaczęła publikować swoje stylizacje na blogu oraz photoblogu. Gdy przeniosła się na Instagram, szybko zyskała spore grono wiernych fanów. Kilka lat temu Marita rozpoczęła współpracę z Danielem Majewskim, który początkowo był jej trenerem i mentorem. Na poważnie zajęła się treningami i trzymała się wytycznych odnośnie do diety. Znajomość przerodziła się w prawdziwą miłość, a Deynn na dobre pokochała również zdrowy styl życia. 

./uploads/jeilliebean/547b7608fa64d777b4bc98b15f7451ac.jpg

DEYNN i body positive

Marita przeszła prawdziwą metamorfozę, dlatego nic dziwnego, że w sieci chętnie publikuje zdjęcia swojej nienagannej sylwetki. Idealnie płaski brzuch, krągła pupa, smukłe nogi - to efekty wielu godzin na siłowni i zdrowego odżywiania. Dziś Deynn opublikowała jednak zdjęcie, które pokazuje, że ona również miewa gorsze dni. Ostatnio nie miała czasu na treningi, nie trzymała się również ścisłej diety. Ze względu na hormonalną burzę u kobiet często zatrzymuje się woda w organizmie. Nie możemy mieć wtedy do siebie pretensji, że nasza sylwetka nie wygląda jak z magazynu.

Wiem, że na tym zdjęciu nie ma nic nadzwyczajnego, bo wyglądam na nim jak normalna zdrowa kobieta... ale to tak gdybyście myśleli, że zawsze jestem w super sztos fit formie. Lepiej czuję się z kratą na brzuchu, ale w ogóle nie przeszkadza mi to gdy forma mi trochę ucieknie albo coś wylewa się z leginsów. - dodała influencerka

Post Marity spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Fani gratulowali Deynn odwagi. 

Nie przejmujcie się, laski! Działamy - napisała dodatkowo na insta stories

./uploads/jeilliebean/a4ac9df88807d26a56307dbfb9fd0db8.jpg
4 lubi to
0
8964
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda