Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
13 powodów- koniec zdjęć do 4 sezonu. Znamy oficjalną datę premiery!
12.05.2020

13 powodów- koniec zdjęć do 4 sezonu. Znamy oficjalną datę premiery!

autor
Wszyscy fani tego popularnego serialu na netflixie od lipca 2019 kiedy usłyszeli o rozpoczęciu zdjęć do kolejnej serii nie mogli doczekać się nowych wieści.

To koniec czy nowy początek?

Serial który zdobył popularność w 2017 roku do dziś nie schodzi ze szczytu listy najchętniej oglądanych na netflixie. Jednak od długiego czasu serial nie posiada swojej kontynuacji, choć o zdjęciach do kolejnego sezonu było wiadomo już od dawna. 

rolę Hannah otrzymała Katherine Langford. Zagrała dziewczynę, która popełnia samobójstwo, a przed śmiercią nagrywa 13 kaset, wyjaśniając na każdej z nich co było bodźcem do targnięcia się na swoje życie. Na trop kaset wpada Clay Jensen grany przez Dylana Minnette. Serial 13 powodów doczekał się póki co 3 sezonów.  

Wielki finał już tuż tuż - o czym będzie?

Netflix właśnie zapowiedział datę premiery kolejnego sezonu 13 powodów - który będzie już sezonem finałowym. Na nagraniu możemy dostrzec całe kulisy w jakich powstawał ostatni sezon 13 powodów , całą ekipa czyta scenariusz , nie ukrywali oni swojego wzruszenia na wieść, że to już ostatni raz kiedy przyszło im wspólnie tworzyć serial.

Uczniowe znów będą musieli wrócić do mrocznej przeszłośći ale tym razem zostawić ją na dobre za sobą kończąc przy tym ostatni rok liceum 

Aby dowiedzieć się więcej o dalszych losach bohaterów musimy poczekać do 5 czerwca, bo właśnie na ten dzień zapowiedziana jest premiera.

Kto z Was będzie tęsknił za niesfornym Clayem ? 


0 lubi to
0
1017
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda