Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Gaja Suchocka wygrała 5 edycję Masterchefa Junoira
11.05.2020

Gaja Suchocka wygrała 5 edycję Masterchefa Junoira

"MasterChef 5" dobiegł końca. W wielkim finale zmierzyło się troje dzieci, ale najlepszym kucharzem okazała się najmłodsza uczestniczka. Gaja Suchocka wygrała nie tylko 15 tys. zł, ale i przepustkę do kulinarnego świata. Gotować uczyła się z Internetu, a najbardziej lubi jeść sushi.

"MasterChef Junior" cały czas dostarcza widzom sporych emocji. W szczególności dlatego, że reakcji dzieci nikt nie jest w stanie przewidzieć i czasami potrafią one rozbawić oglądających do łez. Często w zakłopotaniu byli też jurorzy, czyli Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran, którym nie raz i nie dwa trudno było ukryć śmiech czy wzruszenie.

Po kilku tygodniach rywalizacji w końcu jednak wszystko stało się jasne. W wielkim finale zmierzyło się troje dzieci: 12-letnia Sonia Rudolf z Warszawy, 10-letnia Gaja Suchocka z Sanoka oraz 12-letni Franek Lorenc z Krakowa. Jak się jednak okazuje, mistrzem w kuchni "MasterChefa" można zostać w bardzo młodym wieku.

Zwyciężczynią piątej edycji "MasterChefa Juniora" została Gaja Suchocka, która w chwili ogłoszenia wyników była świeżo po swoich 10. urodzinach. Laureatka programu TVN otrzymała statuetkę, czek w wysokości 15 tys. zł oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. zł.

1 lubi to
0
20
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda