Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Powstała kolejna część sagi „Zmierzch”!
05.05.2020

Powstała kolejna część sagi „Zmierzch”!

autor
Nieśmiała i zagubiona nastolatka zakochuje się w wampirze.

Pierwszy raz usłyszeliśmy o Belli Swan i Edwardzie Cullenie około 15 lat temu. Saga Zmierzch autorstwa Stephenie Meyer podbiła serca nastolatek na całym świecie. Ogromny sukces odniosły również filmy o wampirach z Kristen Stewart, Robertem Pattinsonem w rolach głównych. Fani nieco mrocznej sagi mieli nadzieję, że jeszcze kiedyś będą mogli wrócić do deszczowego, ciemnego, zimnego, pełnego  tajemnic miasteczka Forks. Okazuje się, że ich błagania i prośby zostały wysłuchane. Przed chwilą dowiedzieliśmy się, że Stephenie Meyer pracuje nad kolejną częścią sagi Zmierzch!

./uploads/__xwiki_x/8c90a0353f5072be89c0e1c5870b5e38.jpg

Niespełna tydzień temu na profilu Fickle Fish Films na Instagramie pojawiło się wideo z zapowiedzią „czegoś wyjątkowego” dla fanów sagi Zmierzch. Niektórzy bardzo szybko domyślili się, że chodzi o kolejną powieść o wampirach i wilkołakach. I wszystko wskazywało na to, że mają rację  świadczyły o tym specjalnie przygotowane grafiki. Odliczanie zakończyło się dziś o 14 czasu polskiego. Nareszcie wszystko stało się jasne. Midnight Sun, czyli kolejna część sagi Zmierzch rzeczywiście powstała. Powieść trafi do księgarni 4 sierpnia 2020 roku.

O czym opowie nowa książka Stephenie Meyer? Tym razem autorka wróci do początku znajomości Bella i Edwarda. Pokaże dobrze nam znaną historię głównych bohaterów, ale z perspektywy przystojnego wampira Edwarda. Brzmi ekscytująco, prawda?

./uploads/__xwiki_x/079a26488b46ccaf0d4cee60b5999ebc.jpg
0 lubi to
0
21
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda