Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Powstanie nowy „Zmierzch” – Stephanie Meyer zamierza napisać kolejne książki z sagi
05.05.2020

Powstanie nowy „Zmierzch” – Stephanie Meyer zamierza napisać kolejne książki z sagi

Seria książek „Zmierzch” to już zamierzchłe czasy. Powieści doczekały się adaptacji filmowych, które, podobnie jak pierwowzór pisany, zyskały wyjątkowo ogromną popularność. Czas na nowe!

Autorka sagi – Stephanie Meyer – porzuciła pewien projekt tworzenia nowych książek (choć niektóre ma już dawno napisane), których fabuła byłaby kontynuacją lub dopełnieniem „Zmierzchu”. Musiało minąć 12 lat, aż do 4 maja tego roku, by dojrzała do zmiany decyzji. Pisarka ogłosiła, że powraca do świata fantasy o wampirach. 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/2ece63a6da98b644cdee3be30947a68f.jpg

Świeże spojrzenie na tę samą historię

Stephanie Meyer napisała już ponoć książkę dotyczącą wydarzeń w „Zmierzchu”, ale przedstawianych z perspektywy Edwarda Cullena. Niegdyś do sieci wyciekły jej fragmenty treści. „Midnigt Sun”, bo taki tytuł będzie mieć nowa powieść, będzie mieć premierę 4 sierpnia, czyli już za 3 miesiące
 
Znów będziemy mieli okazję wrócić do świata fantasy, do romansu 100-letniego wampira i nastolatki – Belli Swan. Czy i ta książka doczeka się adaptacji filmowej? Tego zapewne dowiemy się po premierze „Midnight Sun”. Wydawnictwo, które zajmie się drukiem i promowaniem powieści, już zapewnia, że nowa książka to coś epickiego. Przekonamy się sami. :)
 

2 lubi to
0
944
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda