W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT już na NETFLIX!
20.03.2020

W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT już na NETFLIX!

Kino przenosi się do Netflixa! Od dziś na platformie można obejrzeć polski horror "W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt". W rolach głównych wystąpili m.in. Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz.

Polski horror na Netflixie

Miłośnicy kina grozy z pewnością będą zadowoleni. Polska produkcja trafiła na platformę Netflix. Akcja filmu zaczyna się niewinnie. Grupka nastolatków, którzy są uzależnieni od technologii trafia na obóz offline. Mieszkają na odludziu, wspólnie wędrują po lasach, nie mają dostępu do smartfonów. Niestety, ta przygoda nie zakończy się tak, jak zaplanowani organizatorzy. Młodzi ludzie będą musieli walczyć o życie z czymś, czego nie dane im było zobaczyć nawet w ciemnych zakamarkach Internetu. Odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, poświęcenie i miłość. Czy uda im się przeżyć?

./uploads/jeilliebean/34911249d43846058a7235a99a0ec096.jpg

Film "W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt" był promowany jako pierwszy polski slasher. Oficjalna premiera była planowana na piątek -13 marca. Dokładnie dzień wcześniej weszło w życie rozporządzenie Ministra Kultury w sprawie ograniczenia działalności instytucji kulturalnych. Kina zostały zamknięte ze względu na pandemię koronawirusa. Premiery kinowej filmu nie będzie, za to możemy obejrzeć produkcję już teraz na platformie Netflix. Dzięki specjalnej wtyczce horror możemy oglądać wspólnie ze znajomymi, choć oddzielnie. Udanego seansu!

4 lubi to
0
774
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda