Emma Stone jako Cruella De Mon. Zwiastun już w sieci – kiedy premiera filmu?
18.02.2021

Emma Stone jako Cruella De Mon. Zwiastun już w sieci – kiedy premiera filmu?

Fani historii o disneyowskich czarnych charakterach zapewne już nie mogą doczekać się premiery filmu „Cruella”, prequela „101 dalmatyńczyków”. To opowieść o jednej z okrutniejszych złych bohaterek – Cruelli De Mon. Dlaczego tak nienawidzi czworonogów – dalmatyńczyków? Co się za tym wszystkim kryje?

Odpowiedź poznamy już w tym roku! A niedawno do sieci trafił nowy zwiastun filmu. Widzimy w niej znaną między innymi z roli z „La La Land” Emmę Stone. To ona wcieliła się w postać Cruelli De Mon, a w zasadzie Estelli, bo tak nazywała się, zanim stała się okrutną i bezwzględną oprawczynią psiaków. Poznamy historię z jej młodości i przyczyny jej podłego charakteru. Podobną opowieść pokochały miliony – „Maleficent” – o złej czarownicy ze „Śpiącej królewny”.
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/1867e3c92c3aecfecd8a0e6010542941.png

Wracając do produkcji „Cruella”, co już o niej wiemy? Główną postacią filmu będzie oczywiście Estella, która pragnie zostać najpopularniejszą projektantką mody na całym globie. Niestety, nie zawsze otrzymujemy to, o czym marzymy. Estella zamiast piąć się po szczeblach kariery w świecie mody, trudzi się pracą w zaułkach Londynu – drobnymi przestępstwami. Nie jest w tym oczywiście sama. Pewnego razu trafia jej się niezwykła fucha – ma zaprojektować strój gwieździe rocka. Jak potoczą się losy Estelli vel. Cruelli De Mon? Dowiemy się tego już w maju – premiera filmu „Cruella” odbędzie się dokładnie 28 maja 2021 roku.
 
Zobaczcie koniecznie trailer:
 

3 lubi to
0
273
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda