DDOB Shop
DDOB Shop
Blowek przeprowadził wywiad z premierem. Cel: obalenie fake newsów
16.03.2020

Blowek przeprowadził wywiad z premierem. Cel: obalenie fake newsów

W ostatnim czasie w sieci pojawia się wiele niesprawdzonych informacji, które są masowo podawane dalej. Premier Mateusz Morawiecki znalazł sposób, aby zdementować te pogłoski.

Blowek, czyli Karol Gązwa ma 24 lata. Prowadzi kanał rozrywkowy na YouTubie, gdzie zgromadził 4,35 mln subskrypcji. Niektóre z jego ostatnich filmów mają nawet milion wyświetleń. To pewnie te liczby skłoniły premiera Mateusza Morawieckiego do tego, aby właśnie u Blowka zdementować fake newsy.

- Otrzymałem wiadomość od pana premiera, z zaproszeniem, abym się pojawił i żebyśmy zdementowali fake newsy odnośnie koronawirusa i zagrożenia związanego z nim" - wyjaśnił Blowek. Pokazał też screena wiadomości od Mateusza Morawieckiego. Youtuber przyznał, że na początku wahał się, czy powinien przyjąć propozycję. Na instagramie przeprowadził ankietę, w której zapytał widzów, czy powinien się zgodzić. Zdecydowana większość osób odpowiedziała, że tak. 

Blowek zebrał też pytania od swoich widzów, które potem zadał premierowi. Morawiecki zaprzeczył pogłoskom o zamykaniu miast oraz, że ma do nich wkroczyć wojsko. Podkreślił jednak konieczność zostania w domu. Powiedział też, że na razie nie ma planów dotyczących przedłużania roku szkolnego kosztem wakacji. Więcej dowiecie się oglądając poniższy film.

Dochód z reklam wyświetlanych w tym filmie ma trafić na cele charytatywne.

1 komentarzy

Cichocki
0

Super wpis! Zapraszam do mnie 🔥

odpowiedz

Cichocki
0

Super wpis! Zapraszam do mnie 🔥

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda