Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Co oglądać podczas wolnego: Netflix, HBO, Player
13.03.2020

Co oglądać podczas wolnego: Netflix, HBO, Player

Pamiętajmy, że obecnie czas wolny jest po to, aby zapewnić bezpieczeństwo obywatelom. Należy zostać w domu i unikać zatłoczonych miejsc. Wcale jednak nie musimy się nudzić! Przerwę możemy wykorzystać np. na nadrobienie zaległości w filmach i serialach. Co obejrzeć na Netflixie, HBO czy Playerze?

NETFLIX: CO OBEJRZEĆ PODCZAS WOLNEGO?

Śledztwo Spensera

W marcu na platformie Netflix pojawił się film "Śledztwo Spensera". W główną rolę wcielił się Mark Wahlberg, który gra byłego gliniarza. Od momentu, gdy odszedł z policji, stale pakuje się w kłopoty. Spenser opuścił więzienie i zamierza rozpocząć nowe życie. Gdy jego dwóch kolegów zostaje zamordowanych, razem ze swoim kolegą i byłą dziewczyną postanawiają rozpocząć śledztwo na własną rękę. 

Castlevania - sezon 3

Miłośnicy anime bardzo długo czekali na trzeci sezon "Castelvanii". To opowieść o losach łowcy wampirów, który walczy w celu ocalenia miasta, które zostało oblężone przez armię dowodzoną przez Drakulę. W trzecim sezonie Belmont i Sypha znajdują się na wiosce, która skrywa wiele mrocznych sekretów. 

Zadzwoń do Saula - sezon 5

Niedawno swoją premierę miał 5. sezon "Zadzwoń do Saula". To znakomity serial, który został wielokrotnie nagrodzony prestiżowymi statuetkami. Opowiada historię pechowego prawnika, który robi wszystko, by zaistnieć na sądowej scenie w Albuquerque.

Sierra Burgess jest przegrywem

Komedia opowiada o inteligentnej, choć niezbyt lubianej licealistce. Tytułowa bohaterka - Sierra Burgess - nawiązuje internetową znajomość z przystojniakiem, który jest przekonany, że dziewczyna jest kimś innym. 

Aż do kości

Choć film "Aż do kości" nie jest nowością, bo powstał w 2017 roku, z pewnością warto go obejrzeć. Opowiada historię Ellen, która ma 20 lat i cierpi na anoreksję. Dziewczyna rozpoczyna nową terapię, dzięki której uczy się rozumieć samą siebie. 

You Get Me

Miłośnicy filmów trzymających w napięciu, mogą obejrzeć "You Get Me". Holly spędza noc z nowo poznanym chłopakiem. Bardzo szybko ogarnia ją niezdrowa obsesja na jego punkcie. Próbuje kontynuować ich "związek", choć wiadomo, że nic dobrego z tego nie wyniknie. 
 

Eli

"Eli" to horror dla młodzieży, który dosłownie mrozi krew w żyłach. Jedenastolatek cierpi na wyniszczającą chorobę. Jedzie razem z rodzicami do odizolowanej kliniki w celu poddania się eksperymentalnej terapii. Doświadcza przeżyć, które wystawiają na próbę jego zaufanie do innych ludzi. 

Niezgodna

"Niezgodna" przedstawia świat w niedalekiej przyszłości. Poznajemy również społeczność, która składa się z pięciu frakcji. Podziału dokonano ze względu na cechy charakteru. Natoletnia Tris zostaje przydzielona do kilku partii. Uznano ją za zagrożenie - jest niezgodna. Jakie będą jej losy?

CO OBEJRZEĆ NA HBO?

Heathers

"Heathers" to serial dla młodzieży, który nawiązuje do prawdziwego hitu z lat 80. "Śmiertelne zauroczenie". Produkcja jest dostępna na HBO GO. To czarna komedia, która jednak różni się od filmów tego typu. Nastolatki nie żyją wyłącznie randkami, imprezami i dbaniem o reputację. Ich wolny czas zajmują... morderstwa. 

Syrena

"Syrena" jest mrocznym serialem fantasy. Akcja toczy się w nadmorskim amerykańskim miasteczku, których wszyscy znają legenedy o syrenach. Pewnego dnia okazuje się, że w tych wszystkich mitach jest ziarno prawdy. Jedna z syren trafia do naukowców. 

Krypton

Tytuł serialu może brzmieć znajomo dla fanów komiksów. Krypton to nazwa planety, z której pochodził Superman. Serial opowiada o losach dziadka komiksowego bohatera. Akcja toczy się na tytułowej planecie 200 lat przed narodzinami Clarka Kenta. 

Sfreakowani

To propozycja dla młodzieży o mocnych nerwach. Akcja rozpoczyna się od wybuchu w miejskiej fabryca. Doprowadza to do prawdziwej klęski. Efektem jest skażenie mieszkańców, którzy zmieniają się w mordercze mutanty. 

CO OBEJRZEĆ NA PLAYER.PL?

Zabójcze maszyny

"Zabójcze maszyny" to film science fiction, którego akcja rozgrywa się w futurystycznym świecie. Miasta zmieniły się w ogromne maszyny, które polują na mniejsze miasteczka w celu ich wchłonięcia i odebrania surowców.

Mroczne umysły

Bohaterką produkcji jest nastoletnia Ruby, która ucieka z zamkniętego obozu. Rząd przetrzymuje w nim nastolatków posiadających nadnaturalne zdolności. Dziewczyna dołącza do grupy, która sprzeciwia się działaniom władzy. 

 

Status Update

Kyle posiada magiczną aplikację w telefonie, dzięki której ma wszystko, co udostępni w mediach społecznościowych. Szybko staje sie najbardziej popularnym dzieciakiem w szkole. Niestety, okazuje się, że to, co miało być szansą na lepsze jutro, jest jedynie pułapką.
 

5 lubi to
0
5273
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda