Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
TEGO NIE POWIE CI KOSMETYCZKA!
11.03.2020

TEGO NIE POWIE CI KOSMETYCZKA!

Kilka przykładów czego nie powie Ci kosmetyczka. Oczywiście takie sytuacje dotyczą tylko nieuczciwych kosmetyczek, profesjonalne kosmetyczki dzielą się tą wiedzą z klientkami.

Hybryda za hybrydą, a może zrobimy przerwę, ma pani bardzo osłabione paznokcie

./uploads/princess69777/7bff11667650f5b42a2451c83a86f5c2.jpeg

Tego od kosmetyczki raczej nie usłyszymy. Wykonywanie hybrydy ma wpływ na kondycję naszych paznokci, aby lakier sie dobrze trzymał konieczne jest zmatowienie płytki co powoduje że jest cieńsza i bardziej osłabiona. Kosmetyczka / manicurzystka doskonale o tym wie i tą wiedzą powinna się dzielić z klientkami. Nie należy wykonywać hybrydy po hybrydzie tym bardziej jeśli osłabienie paznokci jest widoczne i odczuwalne, jeśli kosmetyczka jest profesjonalistką nie doprowadzi do takiego stanu klientki tylko zapromonuje stosowanie odżywki i zabiegów pielęgnacyjnych by doprowadzić je do stanu pełnej regeneracji i dopiero wtedy wykonać hybrydę. 

Ilość zabiegów a oczekiwany efekt

./uploads/princess69777/86ca9b59ed0103d0419b458168c85997.jpg

Często gdy decydujemy się na jakiś zabieg, kosmetyczka chce namówić nas na jak największą liczbę powtórzeń serii zabiegu gwarantując że wtedy będzie widoczny efekt, jednak często już przy pierwszym zabiegu lub przy konsultacji wie że nie ma sensu wykonywania tego zabiegu bo i tak nie otrzymamy takiego efektu jak chcemy i dopiero przy ostatnim zabiegu słyszymy niestety ale pani skóra inaczej reaguje i nie dało się tego przewidzieć jaki będzie efekt. Nie dotyczy to każdego ale wiele nieuczciwych kosmetyczek tak robi i już na samym początku wiedząc że zabiegi i tak nie przyniosą takich efektów jak oczekuje klientka, próbuje namówić na serie zabiegów obiecując efekty.

Drogie kosmetyki nie zawsze znaczy dobre

./uploads/princess69777/85fb1c0d4dab98b2f8fc714fec391126.jpg

Na pewno czasem zdarzyło wam się po zabiegach w gabinecie, kosmetyczka chciała namówić was jeszcze dodatkowo na kosmetyk z jej salonu który będziecie mogli używać później w domu. Oczywiście po niektórych zabiegach konieczne jest późniejsze stosowanie jakiegoś kosmetyku np. kremów łagodzących, nawilżających czy innych. Ale niekoniecznie muszą to być kosmetyki z tego samego salonu który proponuje nam kosmetyczka. Tak naprawdę możemy używać innego kosmetyku o takim samym lub podobnym składzie który jest o połowę tańszy i równie dobry jak ten który chce nam sprzedać kosmetyczka. 


zdjęcia / źródło: claudia.pl,kobietawp.pl,milionkobiet.pl,modowostylowo.pl

6 lubi to
2
1905
2 komentarzy

Cichocki
0

Super

odpowiedz

SaraCzarnawska
0

Super!

odpowiedz

Cichocki
0

Super

odpowiedz

SaraCzarnawska
0

Super!

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda