Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
TO JUŻ PEWNE: PRZYJACIELE WRACAJĄ!
21.02.2020

TO JUŻ PEWNE: PRZYJACIELE WRACAJĄ!

Matthew Perry, który wciela się w rolę serialowego Chandlera, podzielił się za pośrednictwem Instagrama wspaniałą wiadomością: serial "Przyjaciele" powraca! Produkcję będzie można obejrzeć w HBO Max.

Wielki powrót "Przyjaciół"

Serial "Przyjaciele" był produkowany w latach 1994-2004. Podbił serca widzów inteligentnym poczuciem humoru, a losy szóstki przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku śledziliśmy z zapartym tchem. W główne role wcielili się wówczas Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry oraz David Schwimmer. Wszystko wskazuje na to, że całą szóstkę zobaczymy również w nowych odcinkach!

Serial "Przyjaciele" składał się z dziesięciu sezonów. Przez dekadę obejrzeliśmy 236 odcinków oraz 3 odcinki specjalne. Produkcja otrzymała wiele prestiżowych nagród, m.in. Złoty Glob - Najlepsza aktorka w serialu komediowym dla Jennifer Aniston (2003), BAFTA - Najlepszy program lub serial zagraniczny (1998), Emmy - Najlepszy serial komediowy (2002). 

View this post on Instagram

Here for the 👏👏👏👏

A post shared by HBO Max (@hbomax) on

Gdzie obejrzeć nowe odcinki "Przyjaciół"?

Na razie nie wiadomo, w jakiej formie powróci serial F.R.I.E.N.D.S. Wiemy natomiast, że losy bohaterów będziemy mogli śledzić za pośrednictwem HBO Max już od maja tego roku. To odpowiednia pora na to, aby przypomnieć sobie minione sezony i nadrobić zaległości.

View this post on Instagram

Here for the lobster. 🦞

A post shared by HBO Max (@hbomax) on

2 lubi to
1
2255
1 komentarzy

stomatostudent

stomatostudent

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda