Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
To już koniec serialu
20.02.2020

To już koniec serialu "Rodzinka.pl". Kiedy ostatni sezon?

Telewizja TVP właśnie poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu realizacji serialu komediowego "Rodzinka.pl". Informację przekazała Małgorzata Kożuchowska, która odgrywa jedną z głównych ról w produkcji. Wiosną zostanie wyemitowany szesnasty - ostatni - sezon.

Rodzinka.pl - TVP rezygnuje z serialu

Małgorzata Kożuchowska postanowiła podziękować widzom za to, że przez wiele lat zasiadali przed telewizorami po to, aby oglądać kolejne odcinki serialu "Rodzinka.pl": Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! - podkreśliła aktorka.

Szesnasty sezon produkcji "Rodzinka.pl" zostanie wyemitowany wiosną w TVP2. Pierwszy odcinek zobaczymy już w niedzielę 1 marca o godzinie 16:20. Kolejne będą pojawiały się co tydzień o tej samej porze.
 

./uploads/jeilliebean/930c950daa8c923e33070b08421cf73d.jpg

Serial "Rodzinka.pl" był emitowany na antenie TVP2 od marca 2011 roku. Produkcja jest oparta na formacie kanadyjskim "Les Parent". Opowiada o przygodach rodziny Boskich oraz ich sąsiadów. Od samego początku w główne role wcielali się m.in. Małgorzata Kożuchowska (Natalia Boska), Tomasz Karolak (Ludwik Boski), Maciej Musiał (Tomasz Boski), Adam Zdrójkowski (Jakub Boski) oraz Mateusz Pawłowski (Kacper Boski). Na ekranie mogliśmy zobaczyć także Jacka Braciaka, Agatę Kuleszę czy Olgę Kalicką. Z czasem do obsady dołączyli m.in. Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Krzysztof Dracz. 

Będziecie tęsknić za perypetiami Boskich?

 

3 lubi to
1
1909
1 komentarzy

stomatostudent
1

ciekawe :)

odpowiedz

stomatostudent
1

ciekawe :)

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda