Kto wystąpi w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami? Pojawiły się pierwsze nazwiska
14.01.2020

Kto wystąpi w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami? Pojawiły się pierwsze nazwiska

Następna edycja Tańca z Gwiazdami pojawi się w telewizji już wiosną. Będzie to już jedenasty sezon programu.
Jednym z najgorętszych naziwsk jakie są wymieniane wśród uczestników 11. sezonu Tańca z Gwiazdami, jest niewątpliwie Julia Wieniawa. Aktorka przyznała, że bardzo chciałaby wystąpić w tanecznym show.
Jedną z rywalek Julii Wieniawy ma być Edyta Zając, czyli topmodelka i była WAG (do niedawna żona Jakuba Rzeźniczaka). We wrześniu ubiegłego roku jej nazwisko podgrzewały serwisy plotkarskie. Kobieta nie miała jednak powodów do radości. Powodem plotek była domniemana zdrada, jakiej dopuścił się sportowiec. Ostatecznie okazało się, że mężczyzna ma córkę z inną kobietą. Taniec z Gwiazdami już niejednej kobiecie pomógł otrzeć łzy po bolesnym rozstaniu (Kinga Rusin, Aneta Zając, Justyna Żyła, Beata Tadla), więc może i tym razem modelka przekuje nieprzyjemną sytuację na sukces.
Wcześniej Edyta Zając brała udział w programie Agent - Gwiazdy
./uploads/KatarzynAp/d02cb3e380eaeaa4f98d5fcc9fcfcbdb.png
Kolejną osobą, która ma się pojawić na parkiecie Dancing with the stars jest piosenkarka Anna Karwan. Zyskała ona popularność dzięki programowi The Voice of Poland, gdzie znajdowała się w drużynie Natalii Kukulskiej.
Media donoszą, że do programu zaproszono także rówieśniczkę Julli Wieniawy, czyli Nicole Bogdanowicz, gwiazdę serialu Przyjaciółki
 
Ostatnią żeńską gwiazdą, o której mówi się, że może powalczyć o kryształową kulę, jest Karolina Gilon. Kobieta od dawna próbuje swoich sił w showbusinessie. Występowała już w takich programach jak: Top Model, Love Island, Miłość na Bogato, czy Druga Twarz.
Co z męską częścią uczestników? Pogłoski mówią o udziale znanego m. in. z filmów Patryka Vegi Tomasza Oświecińskiego, czy Huberta Kacperskiego, fukcjonującego pod pseudonimem scenicznym Ronnie Ferrari. Chłopak wystąpił ostatnio na imprezie sylwestrowej organizowanej przez Polsat.
3 lubi to
0
761
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda