Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Disneyland rekrutuje. Jakie są wymagania?
09.01.2020

Disneyland rekrutuje. Jakie są wymagania?

Paryski Disneyland prowadzi właśnie rekrutację. Poszukiwane są osoby, które wcielą się w role postaci z filmów. W kilku europejskich miastach zostaną przeprowadzone castingi. "Szukamy osób pełnych entuzjazmu i energii, które chciałyby dołączyć do naszego działu postaci i parad" - ogłoszono.
./uploads/KatarzynAp/c7cc3cab24153f7a8e027c7fe89f07a4.jpg

facebook.com/DisneylandParis

Osoby kandydujące powinny mieć ukończone 18 lat. Poza tym muszą znać język francuski lub angielski. Narodowość nie ma znaczenia, o ile dana osoba może legalnie podjąć pracę we Francji. Istotna jest za to umiejętność tańca. Wyróżniono również kwestię wzrostu, ale tu rozpiętość jest bardzo szeroka - od 137 do 193 centymetrów wzrostu. Nie wyszczególniono dokładnie, w jakie postacie będą wcielać się przyszli pracownicy parku rozrywki. Na pewno będą to bohaterowie filmów Disneya i Marvela.

Pierwszy casting odbędzie się 15 stycznia we francuskim mieście Pantin. Następna szansa na wzięcie udziału w rekrutacji będzie miała miejsce w Wielkiej Brytanii: 25 i 26 stycznia w Liverpoolu i Leeds oraz 28 i 29 stycznia w Londynie. Z kolei 9 lutego zostanie przeprowadzony casting w Rzymie 29 lutego (tak, to ten rok :) ) w Madrycie. Umowa z osobami wyłonionymi podczas castingów zostanie zawarta na co najmniej cztery miesiące.

./uploads/KatarzynAp/d6c57671e32a23753756300f148eea43.jpg

facebook.com/DisneylandParis

Chętni na pewno będą musieli zmierzyć się z dużą konkurencją. Szcegółowych informacji szukać możecie pod tym adresem: http://careers.disneylandparis.com/ oraz na fanpage'u https://www.facebook.com/disneylandpariscareers/

Praca w Disneylandzie, choć na pewno jest ciekawa, nie należy do najłatwiejszych. 
Nie można się nią także chwalić, ponieważ to, w jaką rolę wciela się dana osoba powinno pozostać tajemnicą. Pracownicy przechodzą szczegółowe szkolenie, muszą znać każdy szczegół na temat swojego bohatera. Powinni także liczyć się z różnymi, trudnymi do przewidzenia, sytuacjami, które mogą zdarzyć się wszędzie tam, gdzie znajdują się dzieci. Część z osób zatrudnionych w parku rozrywki nie może się w ogóle odzywać. Ponadto każdy musi trzymać się swojej części parku, dlatego pracownicy poruszają się specjalnymi tunelami. 

6 lubi to
1
1589
1 komentarzy

Synowerscy-Studio
0

Super 👍.

odpowiedz

Synowerscy-Studio
0

Super 👍.

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda