Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Najbardziej znienawidzone prezenty mikołajkowe
04.12.2019

Najbardziej znienawidzone prezenty mikołajkowe

autor
Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Z jednej strony, to powód do radości, a z drugiej strony źródło wielu stresów... Najpierw zachodzimy w głowę, aby kupić odpowiednie prezenty, a potem zastanawiamy się jak ukryć ewentualne niezadowolenie z kolejnego nietrafionego prezentu... Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuację poznajcie najbardziej znienawidzone prezenty na Mikołajki.

Skarpety

Skarpety nie są najlepszym pomysłem na prezent - w szczególności, jeśli jest to jedyny prezent, który pragniemy podarować drugiej osobie. Ile otrzymanych par masz już na koncie? No właśnie... Nawet te najbardziej zabawne - świąteczne, z napisami, w kropki czy z pomponami w dalszym ciągu są tylko kolejnymi skarpetami. No i weź poprawkę na to, że ludzie mają różne preferencje - jedni lubią gładkie, jednokolorowe skarpety, inni wybierają najbardziej wzorzyste i kolorowe.... Podwójnym niebezpieczeństwem jest, jeśli dodatkowo nie trafisz w gust obdarowywanego.

fot.weheartit

./uploads/ddob/10260ead4b5b98443dde632a4b666ba2.jpg

Kubek

Z kubkami jest trochę tak jak z wszelkimi przedmiotami kolekcjonerskimi - zbiera się je przez całe życie przy niemal każdej okazji - urodziny, imieniny, walentynki, w szkole, a potem w pracy. Okazji jest co nie miara. I trochę jest to kolejny bezpieczny prezent: „no bo przecież każdy go wykorzysta”. Kupują je zazwyczaj Ci, którzy wcześniej nie mieli głowy do myślenia o prezentach i zostawili to na ostatnią chwilę... Taki prezent od Mikołaja może świadczyć o tym, że niekoniecznie zależało Ci na wyborze czegoś ciekawego, a tego przecież raczej nie chcesz.

fot.Simplyemilygrey

./uploads/ddob/d34865026406b263523d42d93e251c80.jpg

Perfumy

Bardzo ryzykowny prezent... Ile razy zdarzyło Ci się dostać flakonik, który totalnie Ci się nie spodobał? No właśnie.. Na rynku dostępnych jest tyle zapachów, że najzwyczajniej w świecie można nie trafić w gust obdarowywanego. Jeśli nie masz 100% pewności czy dany zapach się spodoba - wtedy lepiej sobie odpuść i wymyśl coś innego.

fot.Weheartit

./uploads/ddob/df99f0296d3bbd66b1643e12647a5938.jpg

Rękawiczki, czapki, szaliki

To kolejny standardowy podarunek, który przychodzi do głowy chyba niemal każdemu, kto myśli o prezentach mikołajkowych. Komplet od mamy, babci i cioci, która akurat wróciła z Zakopanego i tak dochodzisz do momentu, kiedy masz w szafie całą stertę zimowych akcesoriów, które niekoniecznie Ci się podobają. Nie przyczyniaj się do jej powiększania. Dodatkowo przesądy mówią, że nie powinniśmy dawać partnerowi czy partnerce rękawiczek. Taki podarek oznacza podobno zdradę w związku w niedalekiej przyszłości, więc lepiej nie ryzykować ;)

fot.emxoxoem

./uploads/ddob/004857fb110088a7198c4e42a5c0d202.jpg

Podróbki

To chyba najgorsze co można zrobić. Nieważne czy chodzi o odzież, kosmetyki czy różnego rodzaju akcesoria... Podróbki zazwyczaj bywają rozczarowujące - gorsza jakość, nie posiadają wszystkich opcji, lub na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to oryginał. Zawsze lepiej wybrać coś innego - nawet jeśli ma być to coś symbolicznego czy zrobionego ręcznie!

Jeśli chcesz sprawić przyjemność swoim bliskim, nie kupuj powyższych rzeczy! Do Mikołajek zostały 2 dni - to wystarczający czas, żeby znaleźć dla bliskich coś wyjatkowego!  

fot.Weheartit

./uploads/ddob/09a5faf6e9b24398dbea185310d97530.jpg
11 lubi to
6
13590
6 komentarzy

eluminiunek
0

<3

odpowiedz

stomatostudent

Wolne_litery
0

Uwielbiam skarpety ! <3 

odpowiedz

Wiktoria_Wojtkowiak
0

Tak naprawdę, to nie ucieszyłabym się tylko z podróbek, reszta jest całkiem okej

odpowiedz

eluminiunek
0

<3

odpowiedz

stomatostudent

Wolne_litery
0

Uwielbiam skarpety ! <3 

odpowiedz

Wiktoria_Wojtkowiak
0

Tak naprawdę, to nie ucieszyłabym się tylko z podróbek, reszta jest całkiem okej

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda