DDOB Shop
DDOB Shop
OPEN'ER FESTIVAL 2020. OGŁOSZONO KOLEJNE GWIAZDY
26.11.2019

OPEN'ER FESTIVAL 2020. OGŁOSZONO KOLEJNE GWIAZDY

Organizatorzy najbliższej edycji Open'er Festival powoli odsłaniają kolejne karty. Na festiwalu ma pojawić się między innymi ASAP Rocky. Raper miał wystąpić w Gdyni już w ubiegłe wakacje, jednak ze względu na jego problemy z prawem, koncert się nie odbył.

Najbliższa edycja festiwalu Open'er odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020 roku. Organizatorzy stopniowo informują nas o kolejnych gwiazdach, które pojawią się w Gdyni. Właśnie ogłoszono, że jedną z nich będzie ASAP Rocky. Raper ma na swoim koncie trzy albumy. Do nagrania najnowszego z nich Testing, zaprosił znanych gości, takich jak FKA Twigs, Franck Ocean, czy Mobi i Kid Cudi.

Kolejny zespół, jaki będzie można usłyszeć podczas najbliższego lata w Gdyni to Twenty One Pilots. Ich utwory łączą w sobie wiele gatunków: pop, rock, rap, czy punk. Zespół nagrał już pięć albumów studyjnych. Niektóre z utworów Twenty One Pilots mają na YouTubie ponad miliard wyświetleń.

Wcześniej ujawniono, że w gronie headlinerów znalazła się Taylor Swift. Poza tym na festiwalu zagra także Thom Yorke z zespołu Radiohead. 

1 komentarzy

Mleko_z_kawą
0

Czekam aż ogłoszą więcej gwiazd

odpowiedz

Mleko_z_kawą
0

Czekam aż ogłoszą więcej gwiazd

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda