Joanna Krupa pokazała pokój swojej córeczki. Jak dla małej księżniczki?
22.11.2019

Joanna Krupa pokazała pokój swojej córeczki. Jak dla małej księżniczki?

Asha-Leigh przyszła na świat na początku listopada. Joanna Krupa chętnie dokumentowała ciążę
w mediach społecznościowych. Wkrótce po porodzie, podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną. Teraz portal People opublikował fotografie z wizyty w domu modelki, na których możemy podejrzeć, jak urządziła ona pokój dla swojej pociechy.

"Chciałam, aby był to pokój księżniczki, ale nie w przesadnym, tandetnym stylu" -  powiedziała modelka. "Urządziliśmy go w ciepły i elegancki sposób, tak by mogła korzystać z niego, gdy stanie się nieco starsza, a małe łóżeczko zostanie zmienione na łóżko normalnej wielkości" - dodała.

./uploads/KatarzynAp/abadfcf9d2d9278c8bbd80cde5fee05c.jpg

zdjęcie: Kris Kan dla People

"Jestem zakochana w pokoju Ashy-Leigh.  Zależało nam na tym, aby było to pomieszczenie proste, eleganckie, przytulne i z klasą" - tłumaczyła prowadząca Top Model. Jej zdaniem "Każdy, kto wchodzi do tego pokoju, mówi, że jest to wymarzona sypialnia dla małej dziewczynki".

Krupa przyznała też, że w pierwszych tygodniach po powrocie ze szpitala, towarzyszy jej pielęgniarka. To pomogło uporządkować niełatwe życie świeżo-upieczonej mamy. "Jest ona darem z niebios, przez co moje życie stało się nieco mniej gorączkowe. Pozwoliło mi to spać w nocy, podczas gdy dochodzę do siebie po porodzie, dzięki czemu mogę w pełni poświęcić uwagę mojemu aniołkowi w ciągu dnia” - wyjaśniła.

./uploads/KatarzynAp/ae46b8b699d00135a5613a39d7b5689e.jpg

Zdjęcie: Kris Kan dla People

7 lubi to
0
2329
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda