Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Metafora, która uniesie Cię ku górze !
22.11.2019

Metafora, która uniesie Cię ku górze !

autor
Jak nie przejmować się zdaniem innych oraz hejtem wywołanym w nas...

Narodziny 
W dniu Twoich narodzin posiadasz małą łódkę. Z roku na rok stajesz się starszy. Oprócz rozwoju co towarzyszy Ci ? Zaczynasz marzyć, czyli zaczynasz doświadczać najpiękniejszą rzecz. A co ze spełnieniem tego ? 
Jest mi źle w tej szkole
Czas wyruszyć w świat. Pierwsze sprawdziany i znajomości. Nowi znajomi, a na morze zaczynasz zabierać dodatkowe obciążenie: hejt, niezrozumienie, pogardę, duszenie twoich marzeń. Co dzieje się z Twoją łódką czy ona zaczyna się zatapiać ? Musisz sam/a sobie odpowiedzieć, jeśli uważasz, że twoja łódka zacznie się topić przejmujesz się opinią innych, jeśli twoja łódka dumnie kołysze się na wodzie znasz swoją wartość. Ucinasz dołujące Cię znajomości, nie oceniasz innych ale zmieniasz siebie, dążysz do jak najlepszej wersji siebie.
Czy dasz radę wypłynąć razem ze mną ?
Musisz rozumieć to co chciałem Tobie przekazać. Chodzi o to, że jeśli zaczynamy coś robić, zmieniać siebie odbijamy się od brzegu. Wciąż płyniemy. Doświadczamy sztormów, okropnych burz. A wiesz kto stoi na brzegach wysp ? Ludzie, którzy Cię krytykują. I MUSISZ ZROZUMIEĆ, ŻE TY PŁYNIESZ, TY ICH WIDZISZ RACJA ALE TO NIE ONI NAPĘDZAJĄ TEN STATEK. JEŚLI WYTRZYMASZ TO PRZEPŁYNIESZ ICH I BĘDZIESZ GDZIEŚ DALEKO, GDZIEŚ GDZIE POWITAJĄ CIĘ LUDZIE I POGRATULUJĄ, LUDZIE, KTÓRZY POMAGALI, GDY BYŁO CIĘŻKO. ŻADNA OSOBA, KTÓRA CIĘ  KRYTYKUJE NIC NIE WNOSI, TY PŁYNIESZ ONA STOI NA LĄDZIE. 
JEDYNE CZEGO WAM ŻYCZĘ TO TEGO, ABY W WASZE ŻAGLE WIATR WIAŁ JAK NAJMOCNIEJ ! 
 

10 lubi to
0
99
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda