Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Przyjaciele znowu razem? Jest na to szansa
13.11.2019

Przyjaciele znowu razem? Jest na to szansa

Jak donosi portal "The Hollywood Reporter" paczka znana z popularnego serialu wkrótce znów może się zjednoczyć. Podobno trwają w tej sprawie rozmowy z obsadą i twórcami a nowe odcinki miałyby pojawić się na kanale HBO Max.

Wspomniany portal informuje, że obecnie trwają rozmowy na temat ponownego spotkania z udziałem aktorów: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry'ego i Davida Schwimmera oraz twórców: Davida Crane'a i Marty Kauffman. Niestety na razie nie można być pewnym tego, czy uda im się dogadać w kwestii nakręcenia specjalnych odcinków. Jednak z pewnością wielu fanów trzyma za to kciuki.

./uploads/KatarzynAp/feb82aacb17a9527654c353cf5544e94.jpg

HBO Max i producenci WBTV odmówili komentarza w powyższej sprawie. Być może zainicjowanie rozmów wynika z popularności, jaką cieszą się dawne odcinki na Netflixie. Ich obecność na platformie streamingowej pozwoliła też na pozyskanie nowej publiczności, między innymi wśród młodszych pokoleń. Netflix zapłacił około 80  milionów dolarów, aby mieć prawa do serialu do końca 2019 roku. Został jednak przelicytowany przez inną firmę, co oznacza, że niedługo wszystkie seozny będą musiały zostać wycofane.

./uploads/KatarzynAp/e875fb581e9602d1fae9255538b5d3b4.png

Do tej pory obsada serialu utrzymywała, że nie jet zainteresowana wzięciem udziału w nagraniu kolejnych odcinków. Jennifer Aniston, która niedawno gościła u Ellen DeGeneres również temu zaprzeczyła. Dodała jednak enigmatycznie: „Chcielibyśmy, żeby było COŚ, ale nie wiemy co TO jest. Więc po prostu próbujemy. Pracujemy nad czymś”. 

1 komentarzy

Mleko_z_kawą
0

Super ☺️

odpowiedz

Mleko_z_kawą
0

Super ☺️

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda