Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Królowa Elżbieta rezygnuje z noszenia naturalnych futer! Poddała się modzie eko?
06.11.2019

Królowa Elżbieta rezygnuje z noszenia naturalnych futer! Poddała się modzie eko?

Królowa Elżbieta II panuje na brytyjskim tronie już 67 lat i tym samym jest rekordzistką. Od lat twardo trzyma się tradycji królewskich i tego też wymaga od członków swojej rodziny. Wygląda jednak na to, że monarchini umie się ugiąć co do pewnych zasad. Ostatnio krążą informacje, że rezygnuje z noszenia naturalnych futer.

Wiadomością podzieliła się prywatna wieloletnia krawcowa królowej Elżbiety – Angela Kelly. Kobieta przyznała, że monarchini zamierza zrezygnować z naturalnych futer na rzecz sztucznych. Informacje tę potwierdził rzecznik Pałacu Buckingham. Obecnie trwają prace nad projektami nowych futer wytwarzanych z syntetycznych materiałów.  

Rzecznik przyznał również, że królowa Elżbieta będzie nadal nosić swoje naturalne okrycia, nie wyrzuci ich (i dobrze, bo byłoby to marnotrawstwo). Jednak coraz częściej będziemy ją widywać w nowych sztucznych.

Władczyni przez lata była krytykowana przez charytatywne organizacje zajmujące się prawami zwierząt. Zarzucano jej właśnie między innymi częste noszenie, głównie w chłodne dni, naturalnych futer. Do ich wytworzenia potrzebne było zabicie wielu zwierząt. Organizacje bardzo pozytywnie przyjęły najnowszą wiadomość. Cieszą się z decyzji królowej.  

./uploads/Dżo_FlamingBlog/c3541932ae4a6718d4fc0b724e9e5b79.jpg

Fot. Zimbio/Hello Magazine

Czy na taką zmianę miała wpływ Meghan Markle? A może obecna moda na życie eko i bycie etycznym? Popieracie decyzję królowej Elżbiety II?

Fot. główne: The Fussy One/Independent

14 lubi to
0
622
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda